GÜNÜN MANŞETLERİ


CHP'nin Tunceli Adayı Hızır Bahtiyar Aytaç Oldu

CHP'nin Tunceli Adayı Hızır Bahtiyar Aytaç Oldu

16.01.2014 18:58:11

CHP'nin Tunceli belediye başkanı adayı belli oldu. Tunceli'de CHP yarışa Hızır Bahtiyar Aytaç ile girecek. Kılıçdaroğlu'nun memleketinde CHP açık ara önde görünüyor.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'de 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Hızır Bahtiyar Aytaç'ı aday gösterdi.

CHP'nin bugün yapılan MYK toplantısında, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'de belediye başkan adayı olarak Hızır Bahtiyar Aytaç'ı aday gösterdi. Tunceli doğumlu 57 yaşındaki Aytaç, Gazi Ünivesitesi'nden mezunluk olduktan sonra bir süre öğretmenlik yaptı. Bu görevinden ayrılan ve Ankara'da özel dershane ve turizm işletmeciliği yapan Aytaç, "Tunceli Genel Başkanımızın memleketi, bunun için çok daha önem kazanıyor. Bizim Tunceli'de kazanmak gibi bir sorunumuz yok. Yeni genç dinamik bir anlayışla Tuncelilere en iyi hizmeti verebilmek için göreve talip olduk. Genel başkanımızında isteği ve onayıyla Tunceli'ye aday oldum. 30 Mart'ta zaferle çıkacağımıza cani gönülden inanıyoruz" dedi.


Etiketler : CHP, Tunceli Aday

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR