GÜNÜN MANŞETLERİ


Arkadaşım Hoş Geldin Arkadaşım Hoş Geldin 9 Ocak 2014 izle Arkadaşım Hoş Geldin izle

Arkadaşım Hoş Geldin Arkadaşım Hoş Geldin 9 Ocak 2014 izle Arkadaşım Hoş Geldin izle

09.01.2014 12:53:31

Arkadaşım Hoş Geldin izle, Arkadaşım Hoş Geldin kanal d izle, Arkadaşım Hoş Geldin 9 ocak 2014 izle, Arkadaşım Hoş Geldin yeni bölüm izle, Arkadaşım Hoş Geldin eski bölümler, Arkadaşım Hoş Geldin bu hafta komedi haftası yaşatacak, Arkadaşım Hoş Geldin 9 Ocak akşamı Saba Tümer konuk olacak, Arkadaşım Hoş Geldin Levent yüksel konuk olacak

Kanal D Ekranlarının vazgeçilmez komedisi Arkadaşım Hoş Geldin bu akşam 9 Ocak 2014 Perşembe akşamı kahkaha tufanı yaşatacak. Her bir bölüm de ünlü konukları davet eden sit com komedi programı bu hafta ise konukları Saba Tümer ve Levent Yüksel olacaktır.


Perşembe akşamları artık Kanal D Ekranlarında olacak olan Arkadaşım Hoş Geldin yeni bölüm ile bu hafta izleyicisi gülme garantisi olan program ile gerek Saba Tümer ile birlikte seyirciyi ve izleyicisini gülme krizine sokacak.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrol ve sahne oynadığı sit com programı Arkadaşım Hoş Geldin yine capcanlı yine kahkaha tufanı ile sizlerle olacak. Muhteşem iki konuğu ile sizlere muhteşem bir hafta yaşatacak. gelelim bu hafta oynanılacak olan yeni bölümde, Saba Tümer hamile rolü oynayacak

Yanlış duymadınız gerçekten hamile rolü oynayacak olan Saba Tümer gülmekten kırıp geçirecek, Levent Yüksel ise sadece şarkıları ile eşlik edecek. Tolga Çevik ise yeni bölümde o kadar komik bir sahne ile çıkacak ki, Saba Tümer Gülmekten ölecek.
Etiketler : Arkadaşım Hoş Geldin 9 Ocak 2014

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR