Güncel:
Arkadaşım Hoş Geldin Arkadaşım Hoş Geldin 9 Ocak 2014 izle Arkadaşım Hoş Geldin izle
Kanal D Ekranlarının vazgeçilmez komedisi Arkadaşım Hoş Geldin bu akşam 9 Ocak 2014 Perşembe akşamı kahkaha tufanı yaşatacak. Her bir bölüm de ünlü konukları davet eden sit com komedi programı bu hafta ise konukları Saba Tümer ve Levent Yüksel olacaktır.


Perşembe akşamları artık Kanal D Ekranlarında olacak olan Arkadaşım Hoş Geldin yeni bölüm ile bu hafta izleyicisi gülme garantisi olan program ile gerek Saba Tümer ile birlikte seyirciyi ve izleyicisini gülme krizine sokacak.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrol ve sahne oynadığı sit com programı Arkadaşım Hoş Geldin yine capcanlı yine kahkaha tufanı ile sizlerle olacak. Muhteşem iki konuğu ile sizlere muhteşem bir hafta yaşatacak. gelelim bu hafta oynanılacak olan yeni bölümde, Saba Tümer hamile rolü oynayacak

Yanlış duymadınız gerçekten hamile rolü oynayacak olan Saba Tümer gülmekten kırıp geçirecek, Levent Yüksel ise sadece şarkıları ile eşlik edecek. Tolga Çevik ise yeni bölümde o kadar komik bir sahne ile çıkacak ki, Saba Tümer Gülmekten ölecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

MPİ 20 Ağustos Şans Topu çekilişi-Şans...
Şans Topu ( beş +1) oyunu, iki değişik rakam kümesi içinden , belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına...

Haberi Oku