GÜNÜN MANŞETLERİ


Adını Kalbime Yazdım Dizisi Oyuncuları - Dizi Kadrosu

Adını Kalbime Yazdım Dizisi Oyuncuları - Dizi Kadrosu

03.01.2014 19:35:59

Show TV ekranlarında yayınlanan Adını Kalbime Yazdım isimli dizinin oyuncuların canlandırdıkları karakter ve gerçek hayattaki gerçek isimleri haberimizde yer alıyor. Mesela Adını Kalbime Yazdım dizisindeki Leyla'nın gerçek ismi İpek Karapınar'dır. Diğer oyuncuların isimleri de aşağıda.

Show TV ekranlarında yayınlanan Adını Kalbime Yazdım dizisi her Cuma saat 16:30'da ekranlara geliyor. Adını Kalbime Yazdım dizisinin yapımcılığını Focus Film'den Nilgün Sağyaşar üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Dizinin dram yüklü senaryosu ise Şebnem Aksoy Açıkalın ve Saim Umut Açıkalın'ın ellerinden çıkıyor.

Adını Kalbime Yadım dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden değerli isimler yer alıyor. Başrollerinde İpek Karapınar, Serhan Yavaş ve Erkam Aydar'ın oynadığı Adını Kalbime Yazdım dizisinde Mardinli köklü bir aile olan Bozbeyler'in büyük oğlu Ömer, İstanbul'da büyümüş ve kendine bir hayat kurmuştur. Yolu İstanbullu Leyla ile kesişen Ömer'in karşısına ummadığı bir anda “töre” çıkar. Düşman aile Pehlivanların yeni ağası Halil'in alevlendirdiği intikam ateşi, İstanbul'a kadar sıçrayıp iki gencin hayatının ortasına düşer.

Adını Kalbime Yazdım Oyuncuları

İpek Karapınar - Leyla
Serhan Yavaş - Ömer
Erkam Aydar - Kadir
Meltem Miraloğlu - Dicle
Emel Göksu - Kureyşa
Tolga Güleç - Halil
Özge Korkmaz - Zilan
Fatma Öney - Fidan
Sertan Erkaçan - Emin Ali
Nurhak Mine Söz - Diyar
Aybike Turan - Selin
Kadir Turan - Celil
Pervin Ünalp - Fazıla
Dine Altınok - Binnaz
Elif Aysal - Mecbure


Etiketler : Adını Kalbime Yazdım Dizisi Oyuncuları - Dizi Kadrosu

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR