Siyaset:
AK Parti'nin ilçelerdeki belediye başkan adayları İstanbul ilçeleri seçim 2014

AK Parti'nin ilçe belediye başkan adaylarını ne zaman açıklayavcağı merak konusu. Geneş Merkez'den sızdığı söylenen AK Parti İlçe Belediyeleri başkan adayları listesi büyük dikkat çekti. İlk olrak haberevet'in yayınladığı listedeki bazı isimler çok dikkat çekti. AK Partili seçmenler kendi ilçelerinde kimin aday gösterileceğini çok merak ediyor.
 

AK Parti ilçe belediyebaşkanlarını belirlerken tığlı büyükşehir başkan adaylarında oluduğu gibi tmayül yoklaması ve kamuoyu araştırmaları yapıyor. AK Parti'nin ilöe belediye başkan adaylarının aşağıdaki gibi olduğu iddia ediliyor. Genel Merkez tarafından yalanlanan yerel seçim 2014 ilçe belediye başkan adayları listesi vatandaşların da büyük ilginisi çekti.

 

81 İLİN AK PARTİ ADAYLARI TAM LİSTESİ

 

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Topbaş 

 

 

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Menderes Türel 

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Melih Gökçek 

 

 

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Binali Yıldırım 

 

 

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatih Mehmet Erkoç 

 

 

 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Harun Karacan 

 

 

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Özhaseki 

 

 

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Tahir Akyürek 

 

 

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Abdullah Torun 

 

 

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatma Şahin 

 

 

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Sever 

 

 

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Çakır 

 

 

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Enver Yılmaz 

 

 

 

Artvin Belediye Başkan Adayı: Mehmet Kocatepe 

 

 

 

Çankırı Belediye Başkan Adayı: İrfan Dinç 

 

 

 

Bilecik Belediye Başkan Adayı: Selim Yağcı 

 

 

 

Karabük Belediye Başkan Adayı: Mehmet Ceylan 

 

 

 

Bolu Belediye Başkan Adayı: Alaaddin Yılmaz 

 

 

 

Düzce Belediye Başkan Adayı: Mehmet Keleş 

 

 

 

Kastamonu Belediye Başkan Adayı: Tahsin Babaş 

 

 

 

Aksaray Belediye Başkan Adayı: Haluk Şahin Yazgı 

 

 

 

Giresun Belediye Başkan Adayı: Yılmaz Can 

 

 

 

Şırnak AK Parti'nin basına sızdığı iddia edilen ilçe adayları listesi sosyal medyada yeni bir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Hamdi Yıldırım 

 

 

 

Kütahya Belediye Başkan Adayı: Kamil Saraçoğlu 

 

 

 

Adıyaman Belediye Başkan Adayı: Fehmi Hüsrev Kutlu Zonguldak Belediye Başkan Adayı: Ali Bektaş Tokat Belediye Başkan Adayı: Eyüp Eroğlu 

 

 

 

Sivas Belediye Başkan Adayı: Sami Aydın 

 

 

 

Gümüşhane Belediye Başkan Adayı: Ercan Çimen 

 

 

 

Bartın Belediye Başkan Adayı: Dr. Seyfettin Kalay 

 

 

 

Kırşehir Belediye Başkan Adayı: Yaşar Bahçeci 

 

 

 

Amasya Belediye Başkan Adayı: Cafer Özdemir 

 

 

 

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı: Burhanettin Çoban 

 

 

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar 

 

 

 

Ardahan Belediye Başkan Adayı: Faruk Köksoy. 

 

 

 

Iğdır Belediye Başkan Adayı: Mustafa Buluş. 

 

 

 

Erzincan Belediye Başkan Adayı: Cemalettin Başsoy. 

 

 

 

Bingöl Belediye Başkan Adayı: Yücel Barakazi. 

 

 

 

Hakkari Beledi Başkan Adayı: Osman Kızılban. 

 

 

 

Rize Belediye Başkan Adayı: Reşat Kasap. 

 

 

 

Bitlis Belediye Başkan Adayı: Fehmi Alaydın. 

 

 

 

Batman Belediye Başkan Adayı: Mehmet Emin Ekmen. 

 

 

 

Ağrı Belediye Başkan Adayı: Hasan Arslan. 

 

 

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Sekmen. 

 

 

 

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Nuri Gülaçar. 

 

 

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Yusuf Ziya Yılmaz. 

 

 

 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Sadullah Ergin. 

 

 

 

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Galip Ensarioğlu. 

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Celalettin Güvenç. 

 

 

 

Bayburt Belediye Başkan adayı: Mete Memiş. 

 

 

 

Sinop Belediye Başkan Adayı: Hamza İnce. 

 

 

 

Yalova Belediye Başkan Adayı: Yakup Koçal. 

 

 

 

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı: Mehmet Saygılı. 

 

 

 

Nevşehir Belediye Başkan Adayı: Hasan Ünver. 

 

 

 

Siirt Belediye Başkan Adayı: Ali İlbaş. 

 

 

 

Niğde Belediye Başkan Adayı: Faruk Akdoğan. 

 

 

 

Kırklareli Belediye Başkan Adayı: Selahattin Minsolmaz. 

 

 

 

Edirne Belediye Başkan Adayı: Ahmet Günşen. 

 

 

 

Muş Belediye Başkan Adayı: Feyat Asya. 

 

 

 

Yozgat Belediye Başkan Adayı: Kazım Arslan. 

 

 

 

Çanakkale Belediyesi Başkan Adayı: Mehmet Daniş. 

 

 

 

Çorum Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü. 

 

 

 

Elazığ Belediye Başkan adayı: Mücahit Yanılmaz. 

 

 

 

Mardin Büşükşehir Belediye Başkan adayı: Mehmet Vejdi Kahraman. 

 

 

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mustafa Yel. 

 

 

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Zeki Toçoğlu. 

 

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Edip Uğur. 

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: İbrahim Karaosmanoğlu. 

 

 

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Recep Altepe. 

 

 

 

Burdur Belediye Başkan Adayı: Sebahattin Akkaya,

 

 

 

Isparta Belediye Başkan Adayı: Nuri Uzaktaş,

 

 

 

Karaman Belediye Başkan Adayı: Ertuğrul Çalışkan, 

 

 

 

Kars Belediye Başkan Adayı: Nevzat Bozkuş,

 

 

 

Kilis Belediye Başkan Adayı: Hasan Kara,

 

 

 

Osmaniye Belediye Başkan Adayı: Mehmet Gürbüz,

 

 

 

Tunceli Belediye Başkan Adayı: Erkan Eroğlu,

 

 

 

Uşak Belediye Başkan Adayı: Nurullah Cahan,

 

 

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Savaş,

 

 

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Zolan 

 

 

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Hüseyin Tanrıverdi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak haberevet

 

 

 

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Silivri:Hüseyin Turan 

 

 

 

Çatalca:Selim Düşkünler

 

 

 

Esenyurt:Necmi Kadıoğlu 

 

 

 

Avcılar:Bayram Şenocak 

 

 

 

Başakşehir:Mevlüt Uysal 

 

 

 

Sultangazi:Cahit Altunay 

 

 

 

Küçükçekmece:Temel Karadeniz 

 

 

 

Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu 

 

 

 

Beylikdüzü:Yusuf Uzun 

 

 

 

Bağcılar:Lokman Çağırıcı

 

 

 

Esenler:Tevfik Göksu(GENAR) 

 

 

 

Güngören:Yücel Karaman 

 

 

 

Bahçelievler:Osman Develioğlu 

 

 

 

Bayrampaşa:Atilla Aydıner 

 

 

 

Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş

 

 

 

Eyüp:Temel Başalan

 

 

 

Fatih:Mustafa Demir 

 

 

 

Kağıthane:Fazlı Kılıç 

 

 

 

Zeytinburnu:Murat Aydın 

 

 

 

Sarıyer:Selami Uzun 

 

 

 

Üsküdar:Hilmi Türkmen 

 

 

 

Sancaktepe:İsmail Erdem 

 

 

 

Ümraniye:Hasan Can 

 

 

 

Çekmeköy:Ahmet Poyraz 

 

 

 

Sultanbey:Hüseyin Keskin 

 

 

 

Maltepe:Edibe Sözen 

 

 

 

Pendik:Kenan Şahin 

 

 

 

Tuzla:Şadi Yazıcı 

 

 

 

ANKARA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Altındağ:Veysel Tirkayi 

 

 

 

Mamak:Mesut Akgül 

 

 

 

Akyurt:Gültekin Ayantaş 

 

 

 

Keçiören:Mustafa Ak 

 

 

 

Çamlıdere:H.Caner Can 

 

 

 

Çubuk:Tuncay Acehan 

 

 

 

Sincan:Mustafa Tuna 

 

 

 

Kazan:Lokman Ertürk 

 

 

 

Elmadağ:Gazi Şahin 

 

 

 

Pursaklar:Seçluk Çetin 

 

 

 

ADANA İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Sarıçam:Ahmet Ünal 

 

 

 

Yüreğir:Ahmet Zenbilci 

 

 

 

Seyhan:Zafer Kara 

 

 

 

Çukurova:Ömer Topçu 

 

 

 

Kozan:Kazım Özgan 

 

 

 

Yumurtalık:Turgut Erişmen 

 

 

 

ANTALYA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Kepez:Hakan Tütüncü 

 

 

 

Muratpaşa:Cihan Bulut 

 

 

 

Döşemealtı: Nurettin Tursun 

 

 

 

Aksu: Ali Akcan 

 

 

 

Gazipaşa:Ahmet Büyükakça 

 

 

 

Kaş:Mustafa Şalvarlı 

 

 

 

Kemer:Yusuf Üras 

 

 

 

Manavgat:Recep Barut

 

 

 

Alanya:Hüseyin Güney 

 

 

 

Elmalı:Ümit Öztekin

 

 

 

Korkuteli:Mustafa Akdeniz 

 

 

 

Konyaaltı:Osman Ali Eciş

 

 

 

Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya 

 

 

 

İbradı:Muharrem Kaya 

 

 

 

Demre:Süleyman Topçu 

 

 

 

Gündoğmuş:Mehmet Özeren 

 

 

 

Finike:Nail Dülgeroğlu 

 

 

 

Serik: Ramazan Etli 

 

 

 

Akseki:İsmet Uysal 

 

 

 

 

 

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Ceylanpınar:Menderes Atilla 

 

 

 

Bozova:Hasan Arusoğlu 

 

 

 

Hilvan:Aslan Ali Bıyık 

 

 

 

Harran:Mehmet Özyavuz 

 

 

 

Birecik:M.Faruk Pınarbaşı 

 

 

 

K.Köprü:Nihat Çiftçi 

 

 

 

Akçakale:A.Hakim Ayhan 

 

 

 

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Kilis:Hasan Kara 

 

 

 

Oğuzeli:Mehmet Taşdemir 

 

 

 

Nizip:Fevzi Akdoğan 

 

 

 

Karkamış:Nuh Kocaaslan

 

 

 

Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu 

 

 

 

MERSİN İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Tarsus:Hakkı Meniz 

 

 

 

Mut:Murat Oktan

 

 

 

Aydıncık:Ferat Aktan 

 

 

 

Toroslar:Ender Turhan 

 

 

 

Akdeniz:Niyazi Altun 

 

 

 

İZMİR İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Konak:İlknur Denizli 

 

 

 

Bayraklı:Hamza Dağ 

 

 

 

Buca:Cemil Şeboy 

 

 

 

Balçova:Melek Eroğlu 

 

 

 

Karşıyaka:Tanfer Kemerli

 

 

 

Çiğli:Adnan Yılmaz 

 

 

 

Menemen:Bilal Kaplangı

 

 

 

Ödemiş:Mahmut Badem 

 

 

 

Selçuk:Zeynel Bakıcır 

 

 

 

Çeşme:Mustafa Cenger 

 

 

 

Torbalı:Yaşar Görmez 

 

 

 

Dikili:Zafer Afyon 

 

 

 

Menderes:Bülent Soylu 

 

 

 

Kınık:Sadık Doğruer 

 

 

 

Bayındır:Mehmet Kertiş 

 

 

 

 

 

 

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Karakeçili:Hüseyin Özçelik 

 

 

 

Bahşili:İbrahim Uyar 

 

 

 

Sulakyurt:Ali Şahin 

 

 

 

Çelebi:Süleyman Uluyol 

 

 

 

Balışeyh:Ali Dedelioğlu 

 

 

 

Yahşihan:Ahmet Sungur 

 

 

 

Delice:Yüksel Yorulmaz

 

 

 

Çerikli:Nuh Şahin 

 

 

 

GİRESUN İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu 

 

 

 

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı 

 

 

 

Çamoluk: Savaş Akarçeşme 

 

 

 

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

 

 

 

Güce: Aytekin Geçgel 

 

 

 

Espiye:Mustafa Karadere 

 

 

 

Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu

 

 

 

Çanakcı:Ali Bilge 

 

 

 

Tirebolu:Ömer Hıdır 

 

 

 

Alucra:Durmuş Canikli 

 

 

 

Görele:Tolga Erener 

 

 

 

Bulancak:Kadir Aydın 

 

 

 

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Alpu:Rafet Demirtaş 

 

 

 

Beylikova:Özkan Alp 

 

 

 

Günyüzü:Mehmet Remzi 

 

 

 

Arayıt Han:Mustafa Pekak 

 

 

 

Sarıcakaya:Hüseyin Çam 

 

 

 

TRABZON İLÇE ADAYLARI

 

 

 

Yomra: İbrahim Sağıroğlu 

 

 

 

Arsin: Erdem Şen 

 

 

 

Araklı: Recep Çebi 

 

 

 

Sürmene: Fikri Usta 

 

 

 

Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu 

 

 

 

Of: Murat Saral 

 

 

 

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu 

 

 

 

Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu 

 

 

 

Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız 

 

 

 

Maçka: Koray Koçhan 

 

 

 

Akçaabat: Şefik Türkmen 

 

 

 

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz 

 

 

 

Vakfıkebir: Muhammet Balta 

 

 

 

Beşikdüzü: Metin Kalay 

 

 

 

Tonya: Ahmet Kurt 

 

 

 

Düzköy: Salih Bakal 

 

 

 

Şalpazarı: Necati Selvitop

 

 

 

KONYA İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Selçuklu:Uğur İbrahim Altay 

 

 

 

Karatay:Bestami İnan 

 

 

 

Meram:Mustafa Yazlık 

 

 

 

MANİSA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

 

 

 

Yunus Emre:Hayrullah Solmaz

 

 

 

ORDU İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Çatalpınar:Muhasin Eriş

 

 

 

Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca 

 

 

 

Fatsa:Hüseyin Anlayan 

 

 

 

Gülyalı:Talip Şen 

 

 

 

Mesudiye:İsa Gül 

 

 

 

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Emirdağ:Cengiz Pala 

 

 

 

Sandıklı:Ziya Dazkır 

 

 

 

Sultandağı:Metin Kumcu

 

 

 

Dinar:Yaşar Yener Emeksiz 

 

 

 

Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun

 

 

 

İhsaniye:Lokman Ekici 

 

 

 

Şuhut:Recep Bozkurt 

 

 

 

Çay:Mevlüt Çınar 

 

 

 

Bolvadin:Ömer Dayı 

 

 

 

Çobanlar:Ali Altıntaş 

 

 

 

SAKARYA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Adapazarı:Süleyman Dişli 

 

 

 

Serdivan:Yusuf Alemdar

 

 

 

Arifiye:İsmail Karakullukçu

 

 

 

Geyve:Murat Kaya 

 

 

 

Akyazı:Şener Bayraktar

 

 

 

Kaynarca:Zeynur Özel

 

 

 

Taraklı:Tacettin Karaman

 

 

 

Pamukova:Cevat Keser

 

 

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Kepsut:İsmail Cankul 

 

 

 

ÇORUM İLÇE ADAYLARI

 

 

 

: Sungurlu:Selahatin Uzunkaya

 

 

 

Alaca:M.Esat Yılmaz 

 

 

 

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir Dulkadiroğlu:Necati Okay 

 

 

 

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Posof:Bedrettin Çakıcı 

 

 

 

Damal:Nevriye Derdiyok

 

 

 

Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

 

 

 

DÜZCE İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Gölyaka:Yakup Demircan 

 

 

 

Yığılca:Fikret Çıracı 

 

 

 

Cumayeri:Recep Tuna 

 

 

 

Konurlap:Talip Çabukoğlu

 

 

 

Akcakoca:Cüneyt Yemenici 

 

 

 

Kaynaşlı:Osman Usta 

 

 

 

Beyköy:Hakan Uykusuz 

 

 

 

VAN İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Gürpınar:Hayrullah Tanış 

 

 

 

Bahçesaray:Muhammed Orhan 

 

 

 

Gevaş:Sinan Hakan 

 

 

 

Çaldıran:Ferman Yıldırım 

 

 

 

Edremit:Arif Öndil 

 

 

 

MUĞLA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Menteşe:Mestan Yayman 

 

 

 

Seydikemer:Adem Ayat 

 

 

 

Milas:Hürol Önder 

 

 

 

Bodrum:Mustafa Paşalı

 

 

 

Marmaris:Mehmet Tugay 

 

 

 

Yatağan:Mustafa Toksöz

 

 

 

Köyceğiz:Kamil Ceylan 

 

 

 

Datça:Mehmet Cennet 

 

 

 

Kavaklıdere:Mehmet Demir 

 

 

 

Ortaca:Salih Özdemir 

 

 

 

BURSA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Nilüfer:Mustafa Esgin 

 

 

 

Harmancık:Ahmet Tufan 

 

 

 

Büyükorhan:Selami Türkmen 

 

 

 

Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu 

 

 

 

Karacabey:Ali Özkan 

 

 

 

Gürsu:Cüneyt Yıldız

 

 

 

İznik:Kağan Mehmet Usta 

 

 

 

Yıldırım:Özgen Keskin 

 

 

 

Osmangazi:Mustafa Dündar 

 

 

 

Gemlik:Refik Yılmaz 

 

 

 

Yenişehir:Süleyman Çelik 

 

 

 

M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan

 

 

 

Kestel:Yener Acar

 

 

 

İnegöl:Ali Nur Aktaş 

 

 

 

Mudanya:Kadir Kahraman

 

 

 

Orhangazi:Neşet Çağlayan 

 

 

 

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

İzmit:Nevzat Doğan 

 

 

 

Başiskele:Hüseyin Ayaz 

 

 

 

Gölcük:Mehmet Ellibeş 

 

 

 

Gebze:Adnan Köşker 

 

 

 

ARTVİN İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu 

 

 

 

Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş 

 

 

 

Şavşat:Ahmet Öztürk 

 

 

 

Ardanuç:Hasan Demirci 

 

 

 

Borçka:Aslan Atan 

 

 

 

Hopa:Nedim Cihan 

 

 

 

KARAMAN İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Ermek:Uğur Sözkesen 

 

 

 

Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım

 

 

 

Karabekir:A.İhsan Alanlı 

 

 

 

Ayrancı:Ferhat Erkmen 

 

 

 

Sarıveliler:Halil Kulak 

 

 

 

Başyayla:Şerafettin Bulgurcu

 

 

 

Sudurağı:Mehmet Ceyhan 

 

 

 

Güneyyurt:Celil Yağız 

 

 

 

Göktepe:Bayram Şahin Y

 

 

 

ALOVA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Armutlu: Mehmet Birkan 

 

 

 

Termal: İsmail Atik 

 

 

 

Altınova:Metin Oral 

 

 

 

Çınarcık:Murat Erdoğan

 

 

 

Esenköy:Özer Kaptan 

 

 

 

Taşköprü:Şaban Ertan 

 

 

 

Tavşanlı:Kadri Çiçek 

 

 

 

Kaytazdere:Tülay Yamaç 

 

 

 

Teşvikiye:Ahmet Meydan

 

 

 

Kadıköy:Mehmet Şahin

 

 

 

ISPARTA İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Aksu: Adnan Demir

 

 

 

Gönen:Ahmet Doğan 

 

 

 

Güneykent: Fahrettin Gözgün

 

 

 

Atabey: Tevfik Atasoy 

 

 

 

Eğirdir: Osman Nuri Özmeral 

 

 

 

Gelendost: Mehmet Sezgin 

 

 

 

Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak 

 

 

 

Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi 

 

 

 

Senirkent: Erol Durmuş Büyük 

 

 

 

Kabaca: Ali İhsan Temurçin 

 

 

 

Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir

 

 

 

Çarıksaraylar: Özcan Turhan 

 

 

 

Yalvaç: Adnan Gemici 

 

 

 

Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu 

 

 

 

Yenişarbademli: Yaşar Gencer

 

 

 

ERZURUM İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Palandöken:Orhan Bulutlar 

 

 

 

Aziziye:Fatih Cengiz 

 

 

 

Yakutiye:Nurhan Yıldız 

 

 

 

Pazaryolu:Recep Çakmak

 

 

 

Horasan:İbrahim Nebioğlu 

 

 

 

Olur:Rüstem Polat 

 

 

 

Tortum:Hasan Çakmak

 

 

 

İspir:Osman Çakır 

 

 

 

Narman:Ahmet İşleyen 

 

 

 

Karayazı:Seyfettin Kınık 

 

 

 

Karaçoban:Sedat Gümüş 

 

 

 

Köprüköy:Saffet Akyürek 

 

 

 

Oltu:İbrahim Siyrek 

 

 

 

Aşkale:Ahmet Yaptırmış 

 

 

 

Çat:Şibli Saydın 

 

 

 

Hınıs:Mahmut Abiş 

 

 

 

Pasinler:Gökay Selçuk 

 

 

 

Şenkaya:Görbil Özcan

 

 

 

Tekman:Yakup Doğan 

 

 

 

Uzundere:Halis Özsoy 

 

 

 

SİNOP İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Ayancık:Ayhan Ergün 

 

 

 

Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş 

 

 

 

Dikmen:Ahmet Kalafat 

 

 

 

Durağan:Ahmet Kılıçaslan 

 

 

 

 Erfelek:İbrahim Felek

 

 

 

Gerze:Cevat Şensoy

 

 

 

Saraydüzü:Hasan Peker

 

 

 

Türkeli:Mustafa Özcan

 

 

 

ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI:

 

 

 

Çayırlı:Murat Demirdöğen

 

 

 

İliç:Ramazan Buran

 

 

 

Kemah:Hüsamettin Şanal

 

 

 

Kemaliye:Mustafa Haznedar

 

 

 

Tercan:Lokman Gültekin

 

 

 

Üzümlü:Hüsnü Işık

 

 

 

Otlukbeli:Vahdet Ercan

 

 

 

Refahiye:Fatih Gök 

 

 

 

NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI: 

 

 

 

Acıgöl:Ercan Ertaş 

 

 

 

Avanos:Mustafa Körükçü

 

 

 

Derinkuyu:Serdar Pala 

 

 

 

Gülşehir: Mustafa Dursun 

 

 

 

Hacıbektaş: Yusuf Koçak 

 

 

 

Kozaklı: Erdoğan Çelik 

 

 

 

Ürgüp:Mehmet Aktürk

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Oğuzhan Koç iddialara bakın nasıl cevap verdi
Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ünlenerek daha sonra bir çok dizi, film ve reklam projesinde yer...

Haberi Oku