Düğün Dernek Kaç Milyon İzlendi? Düğün Dernek  Gişe Rakamları
Filmlerin gişe, hasılat gibi verilerini hazırlayan Box Office Türkiye istatistiklerinden derlenen bilgiye göre, bu yılın en çok izlenen filmleri arasında ilk onda 9 Türk yapımı film yer alıyor. Sadece 3 haftadır vizyonda olan Düğün Dernek, ikinci sıraya yükseldi.


Yılın ilk günlerinde vizyona giren, 296 kopyayla pek çok sinemada gösterilen CMYLMZ Fikir Sanat şirketinin yapımcılığını üstlendiği stand-up komedi "CM101 Fundamentals" vizyonda kaldığı 27 haftada 3 milyon 744 bin 836 seyirci sayısına ulaştı.


Bu yılın en çok izlenen filmleri arasında üçüncü sırada ise Togan Gökbakar'ın yönettiği, başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı "Celal ile Ceren" adlı film yer alıyor.

En çok izlenen yapımların yer aldığı listede ayrıca, Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin Erdoğan, Mert Fırat, Ahmet Mümtaz Taylan'ın oyuncuları arasında yer aldığı "Kelebeğin Rüyası", Levent Demirkale'nin yönettiği Fatma Karanfil, Burçin Abdullah, Yunus Emre Yıldırımer, Emre Karakoç , Hasan Nihat Sütçü oynadığı "Selam", Erol Özlevi'nin yönettiği, Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Sedef Avcı, Gürgen Öz, Cemal Hünal'ın oynadığı "Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda" filmleri bulunuyor.
Anahtar Kelimeler
Düğün Dernek

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku