Serenay Sarıkaya İsyan Dinle (Medcezir'in Mira'sı İsyan Şarkısını Söyledi)
SERENAY'DAN HALİL SEZAİ'NİN İSYAN'I

Yeni sezonun en popüler dizisi Medcezir'de bu defa boğucu siyasi gündemi alt eden bir sahne yaşandı. Dizinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya, Halil Sezai'nin isyan şarkısıyla geceye damga vurdu.

Medcezir muhteşem bir bölüm ile ekranlara geldi. Herşey güzeldi ama Mira daha bir güzeldi. Yaman'ın kendisine yalan söylediğini düşünene Mira fena isyan etti..
Yaman ile Mira arasına öyle bir kara kedi girdi ki sormayın. Yıllar sonra çıkıp gelen Leyla Mira'yı ve Yaman'ı ayırmayı başardı. Önce Leyla ile Yaman'ı bir arada gören Mira Yaman'dan bir açıklama bekledi ama o açıklama gelmedi.

Günlerdir bekleyen Mira Yaman'ın kendisine açıklama yapmaması ve Eylül'ün babasının nikahına gelmemesi üzerine iyice gerilir. Yaman'ı arar ve olan olur. Yaman'a 'Günlerdir sormadığım o soruyu gururum ayaklar altına alıp soruyorum Yaman Leyla'nın yanındamısın?' Yaman cevabı söyleyene kadar Leyla'nın sesi gelir ve Mira İsyan eder.

Mira'nın o muhteşem sesinden İsyan şarkısını dinledik. Ne kadar güzel ne kadar yalın söyledi. Televizyonun ekranından elmizi uzatıp Mira'nın o gözyaşlarını silecektik neredeyse..
İşte O muhteşem yorum

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku