GÜNÜN MANŞETLERİ


MP Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sonuçları burada. Sıralı tam liste için tıklayınız

MP Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sonuçları burada. Sıralı tam liste için tıklayınız

24.12.2013 13:02:23

Yılbaşı geldi.. 2013'ün son günlerini yaşıyoruz. 2014'e girerken kimin umutları yeşerecek kim yeni hayatlara kavuşacak. MP Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sonuçları burada. Sıralı tam liste için tıklayınız. Milli piyango bu sene kime çıkacak. Kimin dertleri dermana kavuşacak.. Bir umut işte..

Bir yılı daha ardımıza aldık gidiyoruz. Hep denilen gibi en karanlık gecenin bile sabahı vardır. Acısıyla tatlısıyla koskoca bir seneyi daha geride bıraktık önümüz 2014.. 2014 yılı Milli Piyango talihlileri kimler olacak. MP Milli Piyango yılbaşı çekilişi sıralı tam liste için haberevet.com'u takip edebilirsiniz. Milli Piyango sıralı tam liste. MP haberleri burada olacak. 2014 yılı milli piyango sıralı tam liste. 


Merakla beklenen Milli Piyango çekilişi herkesi ekran ve internet başında kilitleyecek. Milli Piyango yılbaşı çekilişinde tam 50 Milyon ikramiye kimin olacak? Milli Piyango idaresi tarafından 31 Aralık 2013 tarihinde çekilişi gerçekleştirilecek olan Milli Piyango çekiliş sonuçları an ve an tam liste olarak haberevet.com'da. adresinde sizlerle olacak.

Milli Piyango sonuçları için facebook sayfamızıda takip edebilirsiniz. Milli Piyango facebook sayfamızdan anlık olarak paylaşım yapılacak ve Milli Piyango talihlileri Milli Piyango biletlerini kontrol ederek Milli Piyango sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilecektir.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde saatler 00.00 olduğunda ise 50 Milyon TL'lik dev ikramiye sahibini bulacak. Dev ikramiyeye sayılı günler kala herkes bilet almak için sıraya girmiş durumda. Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları sorgulama adresi ise rotahaber.com ana sayfasında sizlerle olacak.

Bilet alan vatandaşlar Milli Piyango Yılbaşı 2014 çekilişi için merakla Milli Piyango sorgulama sayfasına girecek. Yoğun bir giriş olacağı için editörlerimiz Milli Piyango için sürekli ekran karşısında olarak Milli Piyango yılbaşı çekilişi için sürekli sayfalarımızı güncelleyecektir.Etiketler : M Milli Piyango, Sıralı Tam liste, haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR