GÜNÜN MANŞETLERİ


2014 MPİ - Milli Piyango Çekilişi, Milli Piyango Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda? 31 Aralık 2013

2014 MPİ - Milli Piyango Çekilişi, Milli Piyango Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda? 31 Aralık 2013

22.12.2013 22:17:24

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Yılbaşı Özel Çekilişi TRT'den yayınlanacak. Kazandıran rakamlar öğlenden sonra belli olmaya başlayacak. 50 milyonluk büyük ikramiyenin çekilişi ise gece yarısı yapılacak. Tam liste ise sabah saatlerine doğru yayınlanacak.

illi Piyango yılbaşı çekilişi için yine milyonlarca kişi biletini aldı ve umutla çekilişin yapılacağı yılbaşı gecesini beklemeye başladı. Milli Piyango Yılbaşı çekilişi sonuçları ilk önce haberevet.com'da olacak. 2013'ü 2014'e bağlayan gece siz de Milli Piyango yılbaşı çekilişinde biletinize ikramiye isabet edip etmediğini öğrenmek için haberevet.com'dan ayrılmayın.

Milli Piyango yılbaşı çekilişi için yine milyonlarca kişi biletini aldı ve umutla çekilişin yapılacağı yılbaşı gecesini beklemeye başladı. Milli Piyango Yılbaşı çekilişi sonuçları ilk önce haberevet.com'da olacak. 2013'ü 2014'e bağlayan gece siz de Milli Piyango yılbaşı çekilişinde biletinize ikramiye isabet edip etmediğini öğrenmek için haberevet.com'dan ayrılmayın.Etiketler : Milli Piyango Çekilişi, Milli Piyango Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR