Magazin:
Ezgi Mola ile Tolga Çevik arasında aşk mı var ?
Günden güne magazin basınına yeni bir aşk haberi ortaya çıkıyor, bu aşk haberleriyle medyanın  çalkalanmasın. Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'le popçu Berkay'ın yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Bu olay tazeliğini korurken şimdi de Ezgi Mola ile Tolga Çevik 'in aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü.

Ezgi Mola ile Tolga Çevik'in yasak aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu aşk iddialarına taraflardan cevap geldi.

“Patron Mutlu Son İstiyor” filminin başrol oyuncuları Tolga Çevik ile Ezgi Mola'nın iş arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edildi. Bu ikilinin gizli gizli görüştüğü gelen bilgiler arasında.

Ünlü komedyen ile sık sık Nişantaşı'ndaki evinde buluşan Ezgi Mola iddiaya göre yakın arkadaşına “Evet, büyük bir hata yaptığımı biliyorum. Çok direndim ama olmadı, evli bir adama aşık oldum. Ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

Konu hakkında Tolga Çevik'ten şu açıklama geldi: Bugün ben ve ekip arkadaşım hakkında yayımlanan haber tamamen gerçek dışıdır. Bir hayal ürününden ibaret haber, gerçeği yansıtmadığı gibi, ikimizi de toplum önünde küçük düşüren iddialar içermektedir. Sahne arkadaşımla profesyonel iş ilişkimiz de, dostluğumuz da bu tip iddialarla bozulmayacak kadar güçlüdür.

EZGİ MOLA DA AÇIKLAMA YAPTI
Muvekkilimiz Ezgi Mola'nın bugünkü (8 Aralık 2013) Hürriyet Kelebek ekindeki yazıda bahsedildiği şekilde ' EVLi BİR ADAM ' ile bir birliktelik yaşadığı iddiasi tümüyle ve külliyen gerçek dışıdır. Habercinin yayınladığı yazının gerçek olup olmadığını araştırma zorunluluğu basın meslek ilkelerinden biridir. Hal böyle iken bu kadar ağır bir ithamin araştırmaya bile gerek duymaksızın yazı konusu yapılması hukuka aykırıdır. Ezgi Mola'nın rol arkadaşı Tolga Çevik ile gizli bir ilişki içerisinde olduğunu konu alan bugünkü yazı kesinlikle hiçbir doğruluk taşımayan gerçek dışı bir iddia ve iftiradır ve de suç isnad etmektedir.

Müvekkilim aile yapısı, hayat görüşü ve şimdiye kadar toplum önünde sergilediği tavır ve davranışlar sebebi ile de aile kurumuna bu denli saygı duymaktayken toplum önünde bu kurumu hiçe sayan bir kimse olarak gosterilmesi de gercek dışı bu yazının müvekkilimiz Ezgi Mola' ya vermiş olduğu zararın etkilerini arttırmıştır.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Pascal Nouma dayak mı yedi?
Eski futbolcu Pascal Nouma ağzı burnu kanlar içindeki fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinden paylaştı....

Haberi Oku