Magazin:
Adnan Şenses öldü mü? Son sağlık durumu nasıl? Sosyal medya yalanları ortamı salladı

Uzun süredir rahatsız olan ve hayranları tarafından özlenen Adnan Şenses bir süredir mide kanseri nedeni lie tedavi görüyordu. Dün akşam evide fenalan ve birden hastaneye kaldırılan Adnan Şenses hemen yoğun bakım ünitesine alındı ve tedavi edişlneye başlandı. Adnan Şenses'in hakkında sosyal medyada bazı hesaplardan "öldü"  dedikodusu çıkartıldı.
 

Lady Gaga, George Clooney’nin de Eddie Murphy gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'de de Münir Özkul, Nejat Uygur, Tarkan gibi isimlerin hakkında da "öldü" söylentisi çıktığı sosyal medyada simdi deAdnan Şenses Öldü söylentisi geziyor. Ünlü sanatçının hastanalaran yoğun bakıma kaldırıldığını duyan bazı kişiler durumu olmadık biçimde abartarak "Adnan Şenses öldü" boyutuna getirdi. Bu haber asılsızdır. Adnan Şenses şu an İstanbul'da bir özel hastanede tedavi altındadır. Şenses'e acil şifalar diliyoruz.

Adnan Şenses, tüm Türkiye'yi fena halde korkuttu. Hatta bir kaç yerde asparagas bir şekilde Adnan Şenses öldü haberleri çıktı, ancak bu haberlerin hiçbiri doğru değildi. Geçen sene mide kanseri olduğu teşhisi konulan ve midesi komple aldırılan Adnan Şenses, katı gıdalarla beslenemiyor.

ADNAN ŞENSES’İN HASTALIĞI NE ?

 

Mide kanserine yakalanan ve geçirdiği ameliyatların ardından kemoterapiye başlayan Adnan Şenses, önceki gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ayaklarında şişme olduğu ve son dönemde hayli zayıflayıp 56 kiloya kadar düştüğü öğrenilen sanatçı, eşi ve yeğeni tarafından Okmeydanı’ndaki Memorial Hastanesi’ne götürüldü. Şenses’in tedavi altına alınmasının ardından hastane sanatçının yakınlarının akınına uğradı. Şenses’i ziyaret eden Selçuk Ural, sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: “Şu anda pek iyi değil. İnşallah iyi olur. Biliyorsunuz uzun zamandır kanser tedavisi görüyor. 50 kilo kaldı. Allah’tan umut kesilmez. Herkesin dualarını bekliyoruz.”denildi.

Uzun süredir tedavi gören ünlü sanatçının bir deri bir kemik kaldığı bildirildi. İşte son sağlık durumu hakkında bilgi.

Birçok hayranı olan Adnan Şenses uzun süredir tedavi görüyordu. Takipçileri ve hayranları Adnan Şenses'ten gelen son haber karşısında çok üzüldü. Bir süredir kanser olduğu gerekçesi ile tedavi gören şarkıcı dün akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Bunu duyan yakınları ve sevenleri hemen hastaneye ziyarete gitti.

Peki Adnna Şenses'in son sağlık durumu nasıl doktorlar ne diyor. Sosyal medyada bazı olumsuz haberler çıksada asılsız. Şu an hastanede olan sanatçının tedavisine devam ediliyor. Şenses hakkındaki son gelişmeleri haberevet.com'dan takip edebilirsiniz.

 

Vücudu dirençsiz kaldığı için doktorların serum takviyesiyle direncini toparlamasını sağladığı Adnan Şenses'in sağlık durumu iyi. 

 

Şenses'in yoğun bakıma hiç alınmadığını söyleyen yakınları sanatçının serumlar sayesinde toparladığını ve kendini daha iyi hissettiğini söyledi. 

 

Şenses’i ziyaret eden Selçuk Ural, sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: “Şu anda pek iyi değil. İnşallah iyi olur. Biliyorsunuz uzun zamandır kanser tedavisi görüyor. 50 kilo kaldı. Allah’tan umut kesilmez. Herkesin dualarını bekliyoruz.”

 

 

 

ADNAN ŞENSES KİMDİR?

 

 

İlkokula Ankara İsmet İnönü ilkokulu'nda başlayan Adnan Şenses, tahsilinin devamını İstanbul'a taşındıkları Karagümrük İlk ve Ortaokulu'nda tamamladı.

 

Ailesinin ısrarı ile marangozluğa başladı. Adnan Şenses, atölye çalışmaları sırasında, sesinin güzelliğiyle çevresinin dikkatini çekince 1956 yılında müzik hayatına başlamıştır. 24 yaşında askerliğini bitirdi. İlk filmini 1960 yılında “Fakir Şarkıcı” adında yaptı. Bu sıralarda Yeşilçam'da film yapımcısı “Suzan Yakar Rutkay” ile tanışıp 1961'de evlendi. İlk müzik derslerini ondan aldı.

 

Ankara Radyosunun açmış olduğu imtihana girerek pekiyi derece ile Ankara Radyosunda göreve başlamış, 16 sene görev yaptıktan sonra Radyo’dan istifa ederek profesyonel sanat hayatına atılmıştır. Önce taverna türü yerlerde, Gülizar, Semiramis gibi gazinolarda çalıştı. Sonra 1980 senesinde İzmir Fuar’ında Kübana’da çıkmaya başladı. Daha sonra ünlü Maksim Gazinosunda çalıştı, 47 film çevirdi ve birçok albüm yayımladı

 

2011 yılında Mide kanseri olduğundan ameliyat ile midesini komple aldılar.

 

Adnan Şenses, tam altı kere evlendi.

Evlilikleri :

1. evliliği : 24 yaşında ilk evliliğini yaptı. En büyük aşkı ise birinci evliliğinde yaşamış, deliler gibi sevmiş. Kendisinden 28 yaş büyük, 52 yaşında Yeşilçam'da film yapımcısı “Suzan Yakar Rutkay” ile 1959 yılında evlenmiş. 1963'te boşandı.

2. evliliği : 1964'te Meral Tunalı ile evlendi. Dört yıl süren bu evlilikten Arzum adında bir kızı oldu.

3. evliliği : Ayten Kahraman ile evlendi.

4. evliliği : Dördüncü evliliğini londra'da, Christine adlı bir ingiliz kızıyla yaptı.

5. evliliği : 1984'te Hayal Devran ile evlendi. 6 ay sonra tek celsede boşandı.

 

6.evliliği : son evliliğini, “doyasıya aşk yaşadığım son evlilikti” dediği Lale Hanımla 1990'da yapmıştır.

Albümleri :

1991 İlk Defa Ağladım

 

1993 Gözümün Bebeği

 

1994 Dokunmayın Bana

 

2003 Sen İstemesende

 

2005 Adnan Şenses Klasikleri Vol.1

 

2005 Adnan Şenses Klasikleri Vol.2

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Jennifer Lawrence Çıplak fotolar Rihanna çıplak...
Jennifer Lawrence çıplak fotoları 01.09.2014. Jennifer Lawrence'ın çıplak fotolarını kim yayınladı?...

Haberi Oku