GÜNÜN MANŞETLERİ


Beyaz show'un bugünkü konukları kimler? 6 Aralık 2013 fragman izle

Beyaz show'un bugünkü konukları kimler? 6 Aralık 2013 fragman izle

06.12.2013 17:53:17

Beyaz show yine kırıp geçirmeye geliyor. Bu akşam Düğün Denek ekibi geliyor.Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013. Vizyona giren Düğün Dernek Filminin yakışıklı, komik ve sempetik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Beyaz show'a geliyorlar. Bu akşam 23.15'de Beyaz show'u kaçırmayın.

Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013 bu akşam yeni bölüm ile seyircisi ile buluşacak. Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013 yeni bölümünü kanal d canlı yayınını online haberevet.com'da. sitemizden ulaşabilirsiniz. Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013 bu akşamki konuklarıyla yine çok güldüreceğe benziyor.


Türk televizyonlarınıen çok beğenilen ve ençok izlenen programı Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013 her hafta en çokizlenen programlar arasında yer alıyor. Beyaz Show 6 Aralık cuma 2013 severleri her hafta yenibölümleri adeta iple çekiyorlar ve yeni bölümlerini merakla bekliyorlar.haberevet.com'daBEYAZ SHOW YENİ HAFTA BUGÜN KONUKLARI VE YENİ PROGRAMI


Emel Sayın, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin bu gece “Beyaz Show”da! haberevet.com'da

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk Sanat Müziği’nin dev isimlerinden Emel Sayın, “Düğün Dernek” filminin başrol oyuncuları; Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile Türk tiyatrosunun, sinemasının ve televizyonculuğunun duayen isimlerinden Rasim Öztekin konuk oluyor.
Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu gece de yine şahane!Etiketler : Beyaz show 6 aralık 2013 fragman

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR