GÜNÜN MANŞETLERİ


Paul Walker'ın Öldüğü Trafik Kazasının Video Görüntüleri

Paul Walker'ın Öldüğü Trafik Kazasının Video Görüntüleri

01.12.2013 21:12:25

Paul Walker'ın öldüğü trafik kazasının görüntüleri medyaya düştü. Amerikalı aktör Paul Walker, Los Angeles'ta bu kazada yaşamını yitirdi.

"Hızlı ve Öfkeli" film serisiyle dünya çapında ünlenen Amerikalı aktör Paul Walker, Los Angeles'ın kuzeyindeki bir trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Yayıncı Ame Van Iden, Paul Walker'ın Pazar günü yerel saatle öğleden sonra bir kazada öldüğünü doğruladı ancak daha fazla detay vermedi. Los Angeles Bölge Şerifi, kazada 2 kişinin öldüğünü, Paul Walker'ın yolcu koltuğunda olduğunu bildirdi.

ALEV ALARAK HURDAYA DÖNDÜ

Görgü tanıkları, ismi açıklanmayan sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan Porsche marka aracın alev alarak yanmaya başladığını ve tamamen hurdaya döndüğü belirtti.

7. SERİ YARIM KALDI

2001'den bu yana 5 farklı 'Hızlı ve Öfkeli' filminde boy gösteren başarılı aktör, dünya çapında tanınan serinin bugünlerde çekilmekte olan 7. filminde de rol alıyordu.

Hızlı ve Öfkeli'nin 7.'sinin çekimlerine ABD'deki Şükran Günü tatili sebebiyle ara verilmişti.Etiketler : Paul Walker Bu Trafik Kazasında Öldü (Video)

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR