Magazin:
Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünde neler oldu? Video İzle
Muhteşem Yüzyıl 113. bölüm 27 Kasım Çarşamba akşamı Star TV'de ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Süle yman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sor arken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürr em, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor. 
 
Muhteşem Yüzyıl 113. bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki ka rdeşi n bağını gü çle n dirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır. Gizli odayı bulan Fa tma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini d inledi ğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir. Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir. 
 
Atmaca, Mihrünisa’nın hamile olduğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevran hamileliği saklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nis a ile gizlice evlendiğini öğrenir. Hur icih an ise Bayezıt’a zarar vermemek için payitahttan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yokt ur. Muhteşem Yüzyıl 1son bölümde Hürre m’in ihanetiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşmıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır. 
Muhteşem Yüzyıl son bölümü kaçırdıysanız internetten izlemek için aşağıdaki "Muhteşem Yüzyıl İzle" linkine tıklamanız yeterli. 
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Yaşananlar
 
Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem’in sırrı saraya bomba gibi düşüyor!
 
 
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor.
 
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır.
 
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.
 
 
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir.

 

Anahtar Kelimeler
Muhteşem Yüzyıl

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Bir ünlü çift daha ayrılıyor
Bir süredir ayrılacakları konuşulan Tolga Karel-Günay Musayeva boşanmak için mahkemeye başvurdu. Çiftin...

Haberi Oku