GÜNÜN MANŞETLERİ


Ece ile Akın neden ayrıldı? İşte sebeb

Ece ile Akın neden ayrıldı? İşte sebeb

24.11.2013 12:56:31

Büyük bir aşkla birbirlerine bağlı olan Ece Erken ve Akın Altan sonunda ayrıldı. Ayrılıkları magazin kulislerine dedikodu olan ikilinin neden ayrıldığı ise merak konusu. Bengü'nün "Saygımdan" şarkısı yüzünden ayrıldığı söylenilen ikilinin evleneceği söyleniyyordu. Ancak hayal kırıklığı oldu.

Akın Altan ve Ece Erken'in ayrılıkları konuşulmaya devam ediyor. Magazin kulislerinden düşmeyen bu dedikodu hala konuşulmaya devam ediyor. Yaz başından beri birlikte olan ikilinin yakında evleneceği söyleniyordu. Sevgilisi Akın Altan'dan ayrılan Ece Erken'in ayrılık sebebinin "Saygımdan" şarkısı olduğu söyleniyor. Bengü bu aşkı bitiren kişi denildi.Sevgilisi Akın Altan'dan, Bengü'nün 'Saygımdan' şarkısı nedeniyle ayrıldığı iddia edilen Ece Erken, "İlişkimizin bitme sebebi, kesinlikle o şarkı değil" dedi

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Akın Altan'dan sessiz sedasız ayrılan Ece Erken, önceki gece tek başına gezmeye çıktı. Ünlü sunucu, Reina'nın kışa merhaba partisine katıldı. Partiden geceyarısı ayrılan Erken'in neşeli olduğu görüldü. Ünlü sunucu; Akın Altan ile ilişkisini,

Bengü'nün eski aşkı Altan'a ithaf ettiği söylenen 'Saygımdan' şarkısı yüzünden bitirdiği iddialarına da yanıt verdi. Ünlü sunucu, "Kesinlikle 'Saygımdan' şarkısı yüzünden ayrılmadık. Bu iddialar yanlış. Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum" dedi.

AYRI MEKANLAR...

Akın Altan ise aynı saatlerde iki kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı'nda bir mekanda eğlendi. Görüntü vermek istemeyen Altan, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan tek başına ayrıldı. 

Etiketler : Ece Erken Akın Altan haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR