Magazin:
Ateş ve su full izle fragman. Tek Parça - Özcan Deniz
Özcan Deniz, Sinema Eleştirmeni Atilla Dorsay'ın yorumunu tehlikeli buldu
 
’Benim Dünyam herkesi ağlatıyor ama bu film daha çok ağlatacak’ diye yorumlanmasını değerlendiren Deniz, "Günlük dille filmi ifade etmeye çalışmış. Ama film direk ağlatmaya yönelik değil, ’Ağlayınca güzel, ağlamayınca kötü’ film diye bir bakış açısı yanlış olur. Hikayenin içine girip ağlamadan da çıkabilirsiniz. Müthiş keyif de alabilirsiniz. Ağlama odaklı olarak bunu algılamayı yanlış ve tehlikeli buluyorum" dedi.
 

Su ve Ateş Filmi’nin Anadolu Galası Bursa Kent Meydanı Avşar Sinemaları’nda yapıldı. Galaya filmin yönetmeni ve oyuncusu Özcan Deniz ile başrolü paylaştığı Yasemin Allen de katıldı. Basın mensuplarına film ile ilgili değerlendirmede bulunan Deniz, filmin dün itibariyle haftanın filmi olmaya başladığını belirterek, aşk filmlerinin yavaş yavaş tırmanışa geçtiğini söyledi. Filmin daha çok ikili ilişkiler üzerine olduğunu ifade eden Deniz, bugüne kadar çektiği 3 filmi de bu olgu üzerine kurduğunu dile getirdi.

 

Uzun süredir beklenen film nihayet vizyona girdi. Aşk filmleri ile sinema dünyasında kendine yer edinmeyi başaran Özcan Deniz'in son filmi Ateş ve Su'da Özcan Deniz Yasemin Allen oynuyor. Ateş ve Su filmi hakkında yorumlar neler? Özcan Deniz ve Yasemin Allen yeni film hakkında neler söyledi. Ateş ve Su filminin başarısını saatlerce kutladılar.

 

Kemal sırlarla dolu bir adamdır. Yağmur Kemal’i tam olarak tanımasa da ona derin duygular besleyen bir aşıktır. Yağmur’un hayatına giren tüm adamlardan daha farklı bir yere sahip olan Kemal, Yağmurun bilmediği bir çok sırra sahip, gizemli birisidir. Londra’da geçirdikleri güzel bir tatil sonrasında Yağmur, Kemal’in yaşadığı hayatı gerçeğini görmeye başlar öyledir ki “Kemal’in” gerçek ismi Haşmettir 

 
 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kiraz Mevsimi 5.bölüm fragmanı Youtube 1 Ağustos...
Kiraz Mevsimi 5.bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ile arayanların en doğru adresi haberevet.com...

Haberi Oku