Magazin:
Esra Erol Facefan (Esra Erol'un Resmi Facebook Sayfası)
ESRA EROL'UN TÜM İLETİŞİM BİLGİLERİ HABERİMİZDE

  Esra Erol'a başvurmak için buraya tıklayınız.

 Esra Erol'un resmi internet sayfası için burayı tıklayınız.

Esra Erol'un Kara Duvak isimli projesinin resmi sayası için buraya tıklayınız.
 
Esra Erol TV Youtube'da!.. Esra Erol'un resmi youtube sayfası için tıklayınız

ESRA EROL'UN 1 MİLYON 600 BİNLİK FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

 Açık Adres: Basın Ekspres Yolu,Pınar Altı Sokak,Artı Film Hangar Stüdyoları,İkitelli/ İstanbul (Kanal24 Defacto Arkası), Ikitelli, Istanbul, Turkey

UMUT EVLERİ PROJESİ


Umut Evleri sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayınız.

Herkesin umut etmeye ve bir şansa ihtiyacı var. Umut etmek, hayal kurmak özgüvenin belirtisi, geleceğin güvencesidir. Belki dünyayı değiştiremeyebilirsiniz, ancak kendinizi ve çevrenizi değiştirebilirsiniz.
Açıklama
"Her Kitap Bir Umut"

Herkesin umut etmeye ve bir şansa ihtiyacı var. Umut etmek, hayal kurmak özgüvenin belirtisi, geleceğin güvencesidir. Belki dünyayı değiştiremeyebilirsiniz, ancak kendinizi ve çevrenizi değiştirebilirsiniz. Kadınlarımızı yaşadıkları sıkıntıları, dayatmaları, çaresizlikleri belki de siz durduracaksınız. Elinizi uzatıp onlara bir umut vermeniz yeterli. Umut Evi projesi ile hayatlarını tamamen değiştirebilir, kadınlarımıza ve çocuklarına yeni bir hayat sunabilirsiniz. Biliyorum ki, en değerli varlıklarımız, kadınlarımıza, önlerinde umut edilecek bir hayatları olduğunu gösterebilirsek, kemerle ya da sopayla dövülmeye dur diyebilecek, özgüvenini fazlasıyla kazanabilecek ve hayata büyükçe bir adım atabilecekler. öyle bir dönemdeyiz ki, gazetelerde her gün kadına şiddetle ilgili en az üç haber görüyoruz. Buna dur diyebilmek için, en azından onların yanında olduğumuzu, gönüllü psikolog ve avukat desteği ile göstererek yardımcı olabiliriz. Sağlıklı bir toplum için sağlıklı annelere ihtiyacımız var. Onlara bir umut da siz verin. Yeni bir hayata "Merhaba" demeleri sizin elinizde.

Bu kapsamda Kara Duvak kitabımdan elde edilecek tüm gelir, çok değil, yalnızca 2 odalı, içinde yardıma muhtaç, kendini yalnız ve sıkıntılı hisseden kadınlarımız için gönüllü psikolog ve avukat hizmetlerinin sunulduğu, doğru bilinçlendirerek hayal kurabilmelerinin sağlandığı "Umut Evi" projesine aktarılacak. Ne kadar çok Umut Evi, o kadar kadının umudu olabilir. Bir "Umut"da sizden bekliyoruz.
"Esra Erol"

"Umut Evi" projesiyle bir umut da siz olun

Bu kitabı alarak UMUDUMUZA ortak olduğunuz için teşekkür ederim. Siz de bizimle birlikte küçük kadınları gördüğünüzü ve çıkmaza girmiş her bir kadının bilinçlenmesi için destek olduğunuzu belirtmiş oldunuz. Türkiye'nin kanayan yarası haline gelmiş erken yaşta ve bilinçsizce yapılan evliliklere karşı mücadele edecek bu önemli projede siz de varsınız artık. Küçük gelinler için yola çıktığımız bu önemli projede, sizin aldığınız kitap sayesinde elde edilen tüm gelirle Umut Evleri oluşturacak, psikoloji ve hukuki olarak yardıma ihtiyacı olan kadınlara gönüllü hizmet vereceğiz. Psikologlarımızla belki de birçok kadını boşluktan kurtaracak, aydınlığa kavuşturacak, bilinçlendireceğiz. Avukatlarımızla belki de topluma özgüveni yükseki geleceği ile ilgili hayal kurabilen kadın sayısını fazlalaştıracağız. Hedefimiz her ilde bir ev, işte bundan dolayı:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
6 ay önce

Tugbanyn taibine ewet diyejek

Misafir Avatar
sibel 6 ay önce

seda hanımı tolga beyle yakıştırıyoruz bütün ahmetliler tekrar konuşsunlar..

Pelin Karahan trafik kazası geçirdi...
6 aylık hamile olan Pelin Karahan trafik kazası geçirdi. Bir kaç ay önce evlenen güzel yıldız Pelin Karahan'ın...

Haberi Oku