KVP ATV Kurtlar Vadisi 204. bölüm fragman izle. KVP Kurtlar Vadisi pusu son bölüm fragman izle. 14 Kasım 2013 tıkla izle
ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu yayınladığı son bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitledi. Kara'nın torununun ölmesi herkesi üzerken Kara intikam için yemin edecek mi? Polat dayanamaz ve Elif'i Ömer babaların yanına yollar. Olan biten her şeyi an be an izleyen Polat Alemdar ortaya çıkacak mı? Akif, Cahit'e olan takibin devam eder. Cahit ve Akif ihtiyarlar heyeti tarafından hain ilan edilince olanlar olur ölüm emirleri verilecek mi? Cahit Sofia'yı elinden kaçırında başına büyük felaketler açar. Kurtlar Vadisi Pusu 204. son bölüm fragman yayınlandı mı ayrıntılar haberevet.com'da izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölümü izlenme rekorları kırdı.

Kurtlar Vadisi Pusu Reyting sıralamasında her hafta olduğu gibi bu haftada dün akşam saaatlerinde milyonları ekrana kilitleyerek 1. sırada yerini aldı.Kurtlar Vadisi Pusu 204. Bölüm Fragmanı bile şimdiden en çok merak edilenler arasında yerini aldı.

Fragman yayınlanmamıştır...

Tüm Türkiye de Fenomen bir hal alan  Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde dün akşam yaşananlar. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 203. bölümünde Poyraz  Kara'nın torunu karşılığında Elif için anlaşmıştı.Elif'in Mizancıların elinde esir olduğunu söyleyen Kara, Abdülhey ve ekibi ile Poyraz'a Pusu kurdu.Pusu'da Kara, Poyraz'ı Mizancıların mekanına götürdü. Poyraz mekanı basarken, Abdülhey ve ekibi Mizancıların mekanının arka kapısından pusu attı. Kara'nın adamı Erkan geride kalarak çocuğu almak için Poyraz'ın 3 adamını elinin altına sakladığı çakısını çıkartıp kendi usta dövüş tekniğiyle öldürdü.Poyraz Kara'yı adamlarına teslim edip operasyona başlamıştı ki Pusu'da olduğunu anladı. Kara Poyraz'ın adamlarını öldürdü.Erkan ise Kara'yı arayarak çocuğu aldığını söyledi. Bir taraftan Abdülhey bir taraftan Kara Poyraz'dan kurtulmak için son olarak Poyraz'ı öldürmek istediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku