Fenerbahçe Başkanlık seçimi canlı izle NTV Spor tv

Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınar arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. TFF'de başkan olan Mehmet Ali Aydınlar görevinden istifa etmişti. Mehmet Ali Aydınlar mı Aziz Yıldırım mı olay olacak? Birbirleri hakkında sert ifadeler kullanan ve genel kuruldan oy isteyen başkan adayları bugün sonucu öğrenecekler. Fenerbahçe başkanlık seçimi izle. NTV spor tv'den canlı olarak fb başkanlık oylamasını ve oylama sonucunu buradan öğrenebilirsiniz.
 

Bugün 2-3 Kasım Olağanüstü Seçimli Genel Kurul gerçekleştiriliyor ve kongre başladı. Genel Kurul'da son durum haberleri Spothaber.com'da olacak. FB TV canlı izle linki ile seçimleri an be an takip edebilirsiniz.

BAŞKANLIK SEÇİMLERİ CANLI İZLE

2-3 Kasım 2013 tarihleri Fenerbahçe için gerçekten de tarihe kazınacak günler arasında. Dün kapışacak olan Başkan Adayları Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar konuşmalar gerçekleştirdiler. İşte bugün ve yarın Fenerbahçe Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da seçimlere girecek olan F.bahçe'nin 3 aşkan adayı var.

 

Sarı lacivertli takım için tarihi bir gün olan yarın, yeni başkan belli olacak. Halihazırda başkan olan Aziz Yıldırım da başkanlığa aday. Sarı lacivertli takımın başına kimin geçeceği merakla beklenirken, özellikle iki isim arasında bir kapışma olacağı konuşuluyor.

AZİZ YILDIRIM KİMDİR?

Aziz Yıldırım (d. 2 Kasım 1952; Ergani, Diyarbakır), Türk iş adamı, inşaat mühendisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanıdır.

İlkokul ve lise eğitimini Düzce'de yapmıştır. Düzce'de amatör futbol (Hamidiyespor Kulübünde) oynamıştır. Daha sonra Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi) inşaat mühendisi olarak mezun olmuştur. NATO Altyapı ihalelerine de katılan Maktaş Mühendislik firmasının sahibidir. Düzcespor Kulübünde fahri başkanlık yapmıştır.

 

MEHMET ALİ AYDINLAR KİMDİR?

 

Mehmet Ali Aydınlar, Türk işadamı. Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun eski başkanıdır.

1956 yılında Arapgir'de dünyaya geldi. 1981 yılında mali müşavir olarak iş hayatına başladı. 1993 yılında Acıbadem Hastanesi'ni kurdu. Bugün bu hastane pek çok kulübün sağlık sponsorudur. Eskiden sponsor olduğu Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nı pek çok başarıya ulaştırdı. Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanıdır. Dünyaca ünlü sporcuları Türkiye'ye getirdi. 2008'de TFF yönetim kuruluna seçildi. Ayrıca, memleketi Arapgir'e bir Anadolu öğretmen lisesinin yapılmasını sağladı ve buraya trafik kazasında kaybettiği oğlu Kerem Aydınlar'ın adını verdi. 29 Haziran 2011'de Türkiye Futbol Federasyonu'nun kırkıncı başkanı seçildi. 31 Ocak 2012'de TFF başkanlığından istifa etti.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Samsunspor'da transfer
SAMSUN (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Adanaspor'dan Talha Mayhoş, Hazar Lenkeran'dan Mbilla Etame...

Haberi Oku