Çalıkuşu canlı izle Kanal D (Donmadan HD Yayın 29.10.2013)

 

ÇALIKUŞU CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Kamran’ın başı belaya giriyor, Feride ise perişan oluyor.

Kamran, babasını yaşatmak için her yolu denemektedir. İyileştirmek için uyguladığı yöntem o yıllarda yasaktır, fakat Kamran’ın tek istediği Seyfettin Bey’i yaşatmaktadır.
Bir hain, Kamran’ı şikayet eder. Artık kederli ve düşünceli Kamran'ın önünde yeni adımlar belirmiştir. Kamran şaşkın, Feride ise çok endişelidir.
Aynı saatlerde bir adam hayata veda eder. Konağın kapısında bir hareketlilik, bir telaş.
Şükür ve sabır zamanıdır artık.
Feride ve Kamran, yıllardır içlerinde yaşattıkları söylemeye korktukları aşklarını daha ne kadar saklayacak? Hayat izin verecek mi sevgilerini yaşamaya ? Kamran ya harekete geçecek ya da yaşadıklarına razı olacaktır.
Kadı hükmünü verir. Karar kesindir.
Aile acılı, Feride perişan...
Bir kadın çığlığı yayılır sokaklara.

 

Çalıkuşu dizisi bu akşam yine büyük bir heyecan dalgası yaratacak. 5. yeni bölüm fragmanından alınan ipuçları merakı daha da artırıyor. Çalıkuşu 5. yeni bölüm fragmanı izle, HD izle, donmadan ve dondurmadan izle. Çalıkuşu yeni fragman izle. Çalıkuşu 5. bölüm fragmanı izle. Kamran ve Feride'nin şahane aşk hikayesinin anlatıldığı Reşat Nuri Güntekin'in unutulmaz romanı Çalıkuşu'nun uyarlaması olan Çalıkuşu'nun 5. bölümü bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de.

Seyfettinzade Kamran'a idam cezası... Çalıkuşu'nun 5. bölümünde gerçekten gözlerinize inanamayacaksınız... Yarın akşam saatler 20.00'yi gösterirken başlayacak olan Çalıkuşu'nun yeni fragman videosu Spothaber.com'da. Feride gözyaşları içerisinde Kamran'ı bekler...

Yarın akşam Kanal D ekranlarında 5. yeni bölümüyle boy gösterecek olan Çalıkuşu dizisinin bu haftaki bölümü bir hayli göz yaşlı ve duygusal seyredecek. Çalıkuşu yeni fragman Spothaber.com'da.

Babası Seyfettin'i verem illetinden kurtarmak için tıbbi çalışmalar yaptığı için geri kafalı adalet sistemi tarafından idam cezasına çarptırılan Kamran, Çalıkuşu'nun 5. bölümünün ana temasını oluşturuyor. Feride'nin bu yüzden uzaklara, başka ülkelere kaçmasını salık verdiği Kamran, Feride'nin bu isteğine şiddetle karşı çıkar. Öte yandan kadı efendi kararı açıklar; Seyfettinzade Kamran idam edilecektir.

Kamran'ın hep güleryüzlü fıkır fıkır olan annesini gözleri yaşlarla dolu göreceğimiz bu haftaki 5. bölümünde Çalıkuşu izleyenlerine duygusal anlar yaşatacak. Çalıkuşu yeni fragmanı Spothaber.com'da. Çalıkuşu 5. bölümü 29 Ekim 2013 salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de olacak, kaçırmayın! 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku