Magazin:
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sevgili mi oldu?
Pis Yedili dizisinden sonra Fatih Harbiye dizisinde yıldızı oldukça parlayan Kadir Doğulu rol arkadaşı Neslihan Atagül ile aşk yaşadığı iddia edildi.
 
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül aşkı magazin dünyasına bomba gibi düştü. Fox TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan ’Fatih Harbiye’ dizisinin iki oyuncusu arasında bir süre önce sürpriz bir aşk filizlendi. Sette karşılıklı oynayan Doğulu ve Atagül çifti, set dışında da birlikte vakit geçirmekten büyük keyif alıyor. 
 
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin yakınları, ikilinin arasında başlayan bu ilişkiden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiriyor.
 
 
Macit
Kadir Doğulu
 
 
 
Harbiye’de büyük bir holding binası olan Arca tekstil grubun tek velihatı. Mimarlık eğitimi almış, son derece yakışıklı, iyi giyinmeyi, eğlenmeyi seven, merakları dâhilinde kendine uğraşlar edinmiş biridir. Neriman’la farklı sosyal statülere sahip olsalar dahi, o da tıpkı Neriman gibi el bebek gül bebek büyütülür. Modern yaşamın, zenginlikle buluştuğunda ortaya çıkan tüm imkânlarına sahip olan Macit, kendi dünyası içinde iyi niyetli biridir. İstanbul’un arka mahallelerinde süren yaşam savaşı ve insanların değer yargıları hakkında bilgisi, göz attığı gazete haberleri ile sınırlıdır. Geçmişteki aşk deneyimleri nedeniyle, kadınlara karşı mesafelidir. Bir kadınla iyi vakit geçirmeyi, bazen gönül eğlendirmeyi aşk olarak tanımlayan, yaşadığı deneyimler sonunda “bulduğuyla yetinmeyi” öğrenmiş biridir. Macit, Neriman’ın gelenekçi yapısında, daha önce karşılaşmadığı gerçek ve saf aşkın izini sürecektir…
 
 
 
Neriman
Neslihan Atagül
 
Neriman, yoğun bir ahlak anlayışı ile iyi bir eş, iyi bir anne adayı olarak “gelenekçi aile” bilgisiyle büyütülür. Korumalı bir yaşam süren Neriman, kötülük nedir bilmeyen, herkese karşı sevgi dolu, yardımsever, girdiği her ortama uyum sağlayabilecek bir samimiyetle konuşan biridir. Aynı mahallede yaşayan ve babası Faiz Beyin saygısını kazanmış, güzel sanatlar öğrencisi, Şinasi ile evleneceğine mutlak gözüyle bakılmaktadır. Fatih’te gelenekçi bir yapı içinde büyüyen Neriman, zeki, kültürlü ve algısı son derece açık bir kızdır. Kendisini doğup büyüdüğü Fatih’te sıkışmış hisseden Neriman, etrafındaki insanların düşünce yapılarını sürekli eleştirmekten kendini alamaz… Ona göre doğup büyüdüğü mahalle insanlarının uğraşları ve düşünce yapıları bugünün gerçeklerinin dışındadır. Neriman, artık Fatih’de sürdürdüğü yaşam dışında farklı bir yaşamın, çocukluk ve ilk gençlik aşkı Şinasi’ye duyduğu hisler dışında başka bir aşkın, “ona öğretilenden başka olanın” peşindedi

Neslihan Atagül Yer Aldığı Projeler

Hayat Devam Ediyor

Kalbim Seni Seçti

Canım Babam

Yaprak Dökümü

Neslihan Atagül Aldığı Ödüller

İlk Aşk 2006 Genç Bahar 14. Adana Altın Koza Film Şenliği 2007 Umut Veren Genç

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
deniz 6 ay önce

cok cok sevindim

Misafir Avatar
6 ay önce

coooooooooook sevindim onlarin sevgili olmasina

Misafir Avatar
zeynep 7 ay önce

cooooook sevındım mutluluklar

Misafir Avatar
stella 8 ay önce

ben coook sevindim

Misafir Avatar
8 ay önce

onların sevgili olmasını çok istiyodum bu ilişki süper oldu çok sevinçliyim ölürüm size.

Misafir Avatar
merve 8 ay önce

ayyyyy çok sevindim onlar zgerçekten çıkıyormu yaaa ölürüm ya ölürüm

Misafir Avatar
ilal 8 ay önce

fati arbiye çok guzelepbufilimitakipediyorum

Akif Manaf ve Haydar Dümen Canlı Yayında Atıştı
Haydar Dümen, ünlü Yoga eğitmeni Prof. Dr. Akif Manaf'ı ve yogacıları sert bir dille eleştirdi. Bunların...

Haberi Oku