GÜNÜN MANŞETLERİ


Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sevgili mi oldu?

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sevgili mi oldu?

22.10.2013 18:10:35

Ekranların sevilen dizilerinden olan ve bir çok hayranı bulunan Fatih Harbiye'nin 2 başrol oyuncusu. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sevgili mi oldu? Pek çok kişi bu sorunun cevabını merak ediyor... Arka Sıradakiler dizisinden Fatih Harbiye'ye geçen Kadir Doğulu yeni bir aşka mı yelken açıyor.

Pis Yedili dizisinden sonra Fatih Harbiye dizisinde yıldızı oldukça parlayan Kadir Doğulu rol arkadaşı Neslihan Atagül ile aşk yaşadığı iddia edildi.
 
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül aşkı magazin dünyasına bomba gibi düştü. Fox TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan ’Fatih Harbiye’ dizisinin iki oyuncusu arasında bir süre önce sürpriz bir aşk filizlendi. Sette karşılıklı oynayan Doğulu ve Atagül çifti, set dışında da birlikte vakit geçirmekten büyük keyif alıyor. 
 
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin yakınları, ikilinin arasında başlayan bu ilişkiden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiriyor.
 
 
Macit
Kadir Doğulu
 
 
 
Harbiye’de büyük bir holding binası olan Arca tekstil grubun tek velihatı. Mimarlık eğitimi almış, son derece yakışıklı, iyi giyinmeyi, eğlenmeyi seven, merakları dâhilinde kendine uğraşlar edinmiş biridir. Neriman’la farklı sosyal statülere sahip olsalar dahi, o da tıpkı Neriman gibi el bebek gül bebek büyütülür. Modern yaşamın, zenginlikle buluştuğunda ortaya çıkan tüm imkânlarına sahip olan Macit, kendi dünyası içinde iyi niyetli biridir. İstanbul’un arka mahallelerinde süren yaşam savaşı ve insanların değer yargıları hakkında bilgisi, göz attığı gazete haberleri ile sınırlıdır. Geçmişteki aşk deneyimleri nedeniyle, kadınlara karşı mesafelidir. Bir kadınla iyi vakit geçirmeyi, bazen gönül eğlendirmeyi aşk olarak tanımlayan, yaşadığı deneyimler sonunda “bulduğuyla yetinmeyi” öğrenmiş biridir. Macit, Neriman’ın gelenekçi yapısında, daha önce karşılaşmadığı gerçek ve saf aşkın izini sürecektir…
 
 
 
Neriman
Neslihan Atagül
 
Neriman, yoğun bir ahlak anlayışı ile iyi bir eş, iyi bir anne adayı olarak “gelenekçi aile” bilgisiyle büyütülür. Korumalı bir yaşam süren Neriman, kötülük nedir bilmeyen, herkese karşı sevgi dolu, yardımsever, girdiği her ortama uyum sağlayabilecek bir samimiyetle konuşan biridir. Aynı mahallede yaşayan ve babası Faiz Beyin saygısını kazanmış, güzel sanatlar öğrencisi, Şinasi ile evleneceğine mutlak gözüyle bakılmaktadır. Fatih’te gelenekçi bir yapı içinde büyüyen Neriman, zeki, kültürlü ve algısı son derece açık bir kızdır. Kendisini doğup büyüdüğü Fatih’te sıkışmış hisseden Neriman, etrafındaki insanların düşünce yapılarını sürekli eleştirmekten kendini alamaz… Ona göre doğup büyüdüğü mahalle insanlarının uğraşları ve düşünce yapıları bugünün gerçeklerinin dışındadır. Neriman, artık Fatih’de sürdürdüğü yaşam dışında farklı bir yaşamın, çocukluk ve ilk gençlik aşkı Şinasi’ye duyduğu hisler dışında başka bir aşkın, “ona öğretilenden başka olanın” peşindedi

Neslihan Atagül Yer Aldığı Projeler

Hayat Devam Ediyor

Kalbim Seni Seçti

Canım Babam

Yaprak Dökümü

Neslihan Atagül Aldığı Ödüller

İlk Aşk 2006 Genç Bahar 14. Adana Altın Koza Film Şenliği 2007 Umut Veren Genç

Etiketler : Fatih Harbiye 8. bölüm fragman Kadir Doğulu Neslihan Atagül aşkı Fatih Harbiye

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

/
27 Ocak 2014 Pazartesi - 10:00

onların sevgili olmasını çok istiyodum bu ilişki süper oldu çok sevinçliyim ölürüm size.

merve / diyarbakır
20 Ocak 2014 Pazartesi - 13:31

ayyyyy çok sevindim onlar zgerçekten çıkıyormu yaaa ölürüm ya ölürüm

deniz / baki
15 Mart 2014 Cumartesi - 20:25

cok cok sevindim

ilal / istanbul
12 Ocak 2014 Pazar - 23:57

fati arbiye çok guzelepbufilimitakipediyorum

/ istanbul
10 Mart 2014 Pazartesi - 16:23

coooooooooook sevindim onlarin sevgili olmasina

zeynep / istanbul
05 Şubat 2014 Çarşamba - 15:14

cooooook sevındım mutluluklar

stella / baku
02 Şubat 2014 Pazar - 11:43

ben coook sevindim

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR