GÜNÜN MANŞETLERİ


O Ses Türkiye Güven Yüreği Ebru Gündeş düet VİDEO İZLE

O Ses Türkiye Güven Yüreği Ebru Gündeş düet VİDEO İZLE

18.10.2013 12:17:59

Türküye'nin gelmiş geçmiş en çok izlenen ses yarışmalarından olan O Ses Türkiye'de geçen hafta yarışan Güven Yüreği damgasını vurdu. Uzun süredir ekranlarda olan yarışmada birbirinden güçlü sesler yarışıyor. Son bölümde ise Ebru Gündeş'in düet yaptığı yarışmacı Murat Boz'u seçerek büyük bir şaşkınlık yarattı.

Jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Athena Gökhan,Hadise ve Murat Boz'un yaptığ O Ses Türkiye Yarışması'nda sahneye çıkan Kuşadalı Güven Yüreği, söylediği 'Ben Sevdalı Sen Belalı' isimli parçayla stüdyoyu ayağa kaldırdı. Güven ile ünlü sanatçı Ebru Güneş sahnede düet yaparken, Athena Gökhan,Murat Boz,Ebru Gündeş ve Hadise Güven Yüreği'yi kadrolarına katmak için yarışa girdi. Ebru Gündeş ile bir de düet yapan yarışmacı jüri üyelerinin büyük beğenisini topladı. Seyirci de Güven Yüreğir'i çok beğendi.

 Ebru Gündeş'in kendisini seçmesi için adeta yalvarmasına rağmen Yüreyi Murat Boz'u seçti. Gökhan ise kimi seçersen seç finale çok rahat yürüyeceğine inanıyorum yorumunda bulundu. O Ses Türkiye'ye Güven Yüreyi damgasını vurdu. Ebru Gündeş dayanamadı sahneye atladı ve düet yaptı. O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş ve yarışmacı Güven Yüreyi'nin düeti izleyicileri mest etti. Yüreyi'nin seslendirdiği 'İstersen Zincire Vur Ellerimi' performansına tüm jüri döndü. Ancak Gündeş yarışmacıya hayran kaldı ve sahneye atladı. Şarkıyı ikinci defa sadece piyanoyla söylenmesi istendi ancak Gündeş dayanamayıp Yüreyi'ye eşlik etti.

 

Etiketler : O Ses Türkiye Güven Yüreği Ebru Gündeş

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR