GÜNÜN MANŞETLERİ


Esra Erol'la evlen benimle canlı  yayında patronu aradı kalktı gitti video izle! Siparişlerim var

Esra Erol'la evlen benimle canlı yayında patronu aradı kalktı gitti video izle! Siparişlerim var

11.10.2013 10:18:10

FOX Tv ekranlarının çok takip edilen programlarından Esra Erol'la evlen benimle'de Yusuf adlı yarışmacıyı patronu arayınca olanlar olu verdi. Canlı yayında patron arayı verince yarışmacı "Yusuf" benim siparişlerim var diyerekten hopladı yerinden. Esra Erol'la evlen benimle canlı yayında patronu aradı kalktı gitti video izle! Siparişlerim var.

FOX Tv ekranlaırn yayınlanan Esra Erol ile Evlen benimle proğramında dün çok renkli anlar yaşandı. Yusuf adındaki yarışmacı bir kızımıza talip oldu. Konuşup tanışmaya başlayan ikili için Esra Erol telefon geldiğini söyledi. Arayan kişinin Yusuf'un patronu olduğu öğrenilince yarışmacı Yusuf atladı yerinden "Yandım" dedi. Patronundan habersiz geldiğini söyleyen yarışmacı Yusuf işten atılma korkusu ile fırladı yerinden benim siparişlerim var dedi. İşte o komik anlar . Esra Erol ile evlen benimle patronundan korkan yusuf video izle. 


Esra Erol'un "patronun aradı" demesi üzerine Yusuf isimli genç panik oldu, nereye kaçacağını bilemedi.Etiketler : Esra Erol, Yusuf haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR