Muhteşem Yüzyıl Almeda Süleyman halvet sahnesi video izle. İşte o sahne
Muhteşem Yüzyıl`ın yeni bölümü halvet sahnesi ile dikkat çekiyor...Dizinin yayınlanacak olan son bölümüne, geçtiğimiz bölümlerde diziye katılan...Almeda Abazi damga vuracak. Cariye olarak harem kariyerine devam eden Almeda, halvet için Süleyman'ın karşısına çıkacak.


Almede Abazi sevişme sahnesinde cüretkar Muhteşem Yüzyıl hareminde olay sahnesi video hazır 9 ekim çarşamba günü ekranlara gelecek Muhteşem Yüzyıl son bölümünde Almede Abazi sevişme sahnesi damga vuracak. Sultan ile hareme girecek güzel oyuncu büyüledi. Hürrem Sultan'ın sırrını öğrenen Fatma Hatun, Kanuni Sultan Süleyman için seçtiği cariye Valeria ile Hürrem Sultan'ın sonunu getirmeye çalışacak.


Hürrem'in genç ve güzel rakibi Sultan'ın gönlünü kazanacak mı? Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümünde Şehzade Mustafa, Rüstem'i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor. Yeniçeri ocağında kılıçlar çekiliyor. Beyazıt'ın babasına olan kırgınlığı devam ederken; bu kez Hürrem'le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Beyazıt'a olan hislerine yeniliyor. Manisa'da Nurbanu, Selim'in yaralarını iyileştirmeye çabalıyor. Nisa, Mustafa'yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile yüzleşiyor. Hürrem’in Süleyman’a cariye göndermesi sarayda büyük yankı uyandırır.Fatma ise Hürrem’e karşı yeni bir silah edinmiştir.Valeria’nın yeniden halvete girmesi için elinden geleni yapar. Mustafa, Rüstem’i dört bir yandan köşeye sıkıştırır. Yeniçerinin kendisine suikast düzenleyeceğini öğrenen Rüstem’i ölüm korkusu sarar.Rüstem’in şerefine ocakta verilen yemekte Kılıçlar çekilir. Fatma ise Huricihan’ın Bayezıt’a ilgisini fark eder. İkiliyi bir araya getirmek için bir oyun tertip eder.Huricihan’ın hisleri Bayezıt’ı şaşkına çevirir. Nurbanu, Selim ile birlikte olduğu gecenin sabahında büyük bir hayal kırıklığı yaşar.Nurbanu, Selim’in neşesini yerine getirmeye çalışırken, Selim yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Amasya’da Nisa’nın hayatı tehlikeye girince, Mustafa ondan İstanbul’a dönmesini ister. Ancak Nisa’nın itirafı Mustafa’yı alt üst eder.

Hürrem’in kabusu gerçeğe dönüşüyor. Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken,en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir.Özellikle Süleyman’ın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku