GÜNÜN MANŞETLERİ


Güneşi beklerken 16. bölüm fragman yayınlandı izle. Güneşi beklerken son bölüm izle fragman.

Güneşi beklerken 16. bölüm fragman yayınlandı izle. Güneşi beklerken son bölüm izle fragman.

09.10.2013 10:14:34

Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 13 Ekim 2013. 13 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak dizide Zeynep merakla babasını arıyor. Cihan tahlil sonuçlarını öğreniyor heyecan artacak. Güneşi Beklerken 16. son bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken fragman..

Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in bu hata yayınlanacak olan bölümü yine merakla bekleniyor. Güneşi Beklerken 16. bölm fragmanıda yayınlandı fragman takiplerini sitemiz haberevet.com'dan öğrenebilirsiniz. 13 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan diziye bu hafta Kerem ie Zeynep'in amansız aşkı damgasını vuracak.  Özellike yayınlanan 15. bölümden sonra seyirci iyiden iyiye heyecanlanmış durumda. Ayrıntılar Haberevet.com'da. Güneşi Beklerken 16. bölümde neler yaşanacak?Zeynep babasını araya dursun, Cihan sonuçların peşine düşssün. Cihan Zeynep ile yaptırdıkları tahlil sonuçlarını öğrenir. Cihan'ın davranışlarından hoşnut kalmayan demet tahlil sonuçlarını kendi elleriyle Cihan'a verir. Güneşi Beklerken 16. bölm son bölüm fragmanı haberevet.com'da. Kerem, Zeynep ve Melis sinemaya giderler olmicak şeyler başlarına gelir. Güneşi Beklerken yayınlanacak olan bölümünde Kerem yeni bir karar alır.


Güneşi Beklerken yeni bölümde; Kerem aldığı karar üzerine Zeynep' e kötü davranır. Zeynep bu durumdan hiç hoşnut değildir. Güneşi Beklerken 15. bölümde en büyük hayal kırıklığını Barış yaşamaktadır. Ailesinin katilinin peşine düşer ve hapisaneye amcasını ziyarete gider.
 

Etiketler : Güneşi Beklerken, Ekim,Pazar, Kanal D, Kerem, Zeynep, Cihan, haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR