Fenerbahçe Trabzonspor maçı kavga video izle. Futbolcular kavga etti izle
Türk futbolu bu ara sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Önce tribünde atılan gezi sloganları daha son çıkan olayları. Dün akşam 6 Ekim 2013 günü, Spor toto süper lig 7. haftasında 2013 2014 sezonunun 2. derbisi oynandı.  Fenerbahçe ile Trabzonspor'u karşı karşıya getiren dev derbide,  futbolcular arasında yaşanan tatsız olaylar Türk futbolunun imajını zedeledi.  Özellikle  olaylarda Zokora, Bekir İrtegün, Onur Kıvrak ve Volkan Demirel ön plana çıktı.  Neyse ki kavga fazla büyümeden futbolcular sakinleştirildi ve daha çirkin olaylar yaşanmadı.


Önce Galatasaray Beşiktaş derbisi, Sonra Trabzonspor Fenerbahçe derbisi bu ne demek oluyor? Türk futbolu bir batağın içine doğru mu sürükleniyor. Derbide çıkan bu olaylar neyin işareti olaylar futbola mı sıçradı. Bu kez de taraftar izledi futbolcular kavga etti. Bıraksan birbirlerini yiyeceklerdi. Sahada ortalık bir anda karıştı. İşte olaylardan videolar. Haberevet.com'da.


İşte İbrahim Hacıosmanoğlu'nun sözleri:

"Arabaya bindik ve basın mesubu arkadaşlarla konuşurken "hakemi nasıl satın aldın" dediler. Arabaya bindik ve arabayı garajı çektik, kepenk de kapandı. İçeride yine bir kargaşa çıktı. Emniyet müdürü arkadaş benim yeğenime yumruk attı ve provoke etti."

"BANA BİLGİ VERİLMEDİ"
"Suat Ekici diye emniyet müdürü arkadaş maçtan sorumlu olduğunu söyledi ve olay çıkması durmunda beni araması gerektiğini söyledi. Polisin böyle olaylarla karşılaşmasını istemem, bana hiçbir bilgi verilmedi şuradan çık diye. Benim Fenerbahçe taraftarıyla problemim olamaz ki, herkesle oturuyorum çay içiyorum, fotoğraf çektiriyorum. Ben olay çıkmasını istemem ki."

"3-5 ÇAPULCUNUN YAPTIĞINI..."
"Biz Allah'a inancı olan insanlarız. 3-5 çapulcunun yaptığını biz Fenerbahçe camiasına mal edemeyiz. Fenerbahçe'yi ve Tük futbolunu kirleten insanlara karşı durduk durmaya da devam edeceğiz. Allah'a dua ediyorum Türk futbolu da Fenerbahçe'de bunlardan kurtulsun. Bu olayı organize edenler bunun bedelini öderler."

"Bu pisliğe katlananlar içinde boğulurlar. Bu işin FIFA kanadı da var. Adalet tecelli edecek. Biz hukuki mücadelemizi veriyoruz. Bu namus davasıdır. İnsanın canının koyduğu ve defa ettiği noktadır namus davası."İşte Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama;
Bugünkü Türkiye Gazetesi'nde yer alan "Fener'de Kavga" başlıklı haber yalandır.

Başkanımız, dün yapılan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'na, toplantıda belirtilen sebeplerden ötürü katılmamakla birlikte, haberin içeriğinde belirtilen, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın, Genel Sekreterimiz Sayın Talat Yılmaz'la arasında geçtiği iddia edilen diyalog tamamıyla gerçek dışıdır.

Bu tür spekülasyon odaklı haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederiz.

Saygılarımızla
Fenerbahçe Spor KulübüDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Atlı polisler dehşet saçtı
İsveç'in Malmö şehrinde Limhams meydanında ırkçı partiye karşı gösteri düzenleyen ırkçılık karşıtlarına...

Haberi Oku