GÜNÜN MANŞETLERİ


Yetenek Sizsiniz Türkiye grup el ele baba oğul şarkı söyledi izle. Yüreğimin başı yangın yeridir

Yetenek Sizsiniz Türkiye grup el ele baba oğul şarkı söyledi izle. Yüreğimin başı yangın yeridir

06.10.2013 21:50:51

Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Ilıcalı ile Türkiye'nin yeteneğini arıyor. Star Tv ekranlarında canlı yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye grup el ele baba oğul şarkı söyledi izle. Yüreğimin başı yangın yeridir video izle. Kayserili baba oğul proğramda renkli anların yaşanmasına sebep oldu. Yetenek Sizsiniz grup el ele video izle.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Grup el ele ile coştu! Proğrama Kayseri'den katılan Grup el ele yani baba oğul şarkı söylemeye katılan grup renkli anların yaşanmasını sağladı. Özellikle Yüreğmin yeri yangın yeridir şarkısı ile herkesi kendine hayran bırakan gruğ daha sonra evlerinin önü boyalı direk şarkısını söyledi. Yetenek Sizsiniz'de Grup el ele ile coşuyor. 


İkili baba oğul şarkı söyledikten sonra, seyirci bi daha bi daha diye slogan attı. Eser Yenenler çok sevindi ve baba oğulun duygularını paylaştı ara ara espri yapan Eser Yenenler, baba oğulun ilişkisini çok beğendiğini söyledi.  Acun ve Hülya bu performanstan memnun kaldı.. İşte Grup el ele video izle.  Hülya'da çok beğendiğini ve onu yönlendireceğini söyledi. Acun Ilıcalı ise sıradışı bir şey yoktu dedi.. 


Etiketler : Yetenek Sizsiniz Türkiye, Can, Acun Ilıcalı haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR