Magazin:
3 adam İbrahim Büyükak'dan Hadise olursa O Ses Türkiye (video izle)

Star Tv’de yeniden başlayan program 3 Adam’ın ilk konuğu Murat Boz oldu.İzleyenlere keyifli anlar yaşatan BKM mutfak'tan 3 arkadaş'ın konuğu Murat Boz oldu.

BKM Mutfak'da başlayan macera Star TV ekranlarında devam ediyor. Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz de Jüri oldu Star'da yayınlanan 3 adam programına da büyük katkısı oldu. Murat Boz'a takılan İbrahim Büyükak Hadise kılığında O Ses Türkiye'ye geldi. Murat Boz ile çok konuşan İbrahim Büyükak Boz'un gögüsleri hakkında çıkan haberi haberi hatırlattı.


3+1 Adam adlı programın adı değişti.  3 Adam'ın konuğu Murat Boz oldu yarışanın sunucuları O Ses Türkiye'nin Jüri üyelerinin kılıklarına girip taklit etti. O ses Türkiye'nin Jüri üyelerini taklit eden 3 Adam herkesi kırdı geçirdi. 3 Adam O Ses Türkiye takliti canlı izle çok komik izle yıkıl.

BKM Mutfak ekibinin sevilen isimleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın hazırladığı O Ses Türkiye parodisi izleyenleri kahkahaya boğdu. Star TV'de yayınlanan 3+1 programı konsept değiştirerek Acun Medya’nın altında 3 Adam ismiyle yeniden ekranlara geldi.

ürkiye'ye Jüri Oldu

Star ekranlarında yayınlanan 3+1 eglence programı yeni adıyla 3 Adam oldu. Acun Medyanın yeni düzenlemesiyel 3 Adam programı dün akşam kahkaha dolu anlar yaşattı. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle  her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.
 
Murat Boz Konuk
 
Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan “3 Adam” bu hafta Murat Boz’u konuk etti.

IFrame

 

Anahtar Kelimeler
3 Adam İbrahim Büyükak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yargı kararıyla Miley Cyrus'un konseri iptal...
Yaptığı sahne şovları ile tartışma konusu olan Miley Cyrus'a Dominik Cumhuriyeti'nden büyük şok geldi....

Haberi Oku