GÜNÜN MANŞETLERİ


Memur maaşları ne zaman ödenecek?

Memur maaşları ne zaman ödenecek?

03.10.2013 12:31:14

Kurban bayramı yaklaşıyor. Memurlar maaşları ödenecek mi? Merak içerisinde bekleyiş sürüyor. Maaşların kurban bayramından önce ödenmesi bekleniyor. Emekliler ve memurların tek temennisi bayram öncesi paralarını alabilmek. Memur maaşları ne zaman ödenecek? Bayrama sayılı günler kaldı Memurlar maaş krizini atlatmak istiyor.

2013 Kurban Bayramına çok az bir süre kaldı. Herkesi tatlı bir heyecan sarmış durumda, mali gücü olanlar şimdiden kurbanlık alma telaşına düştü, bu arda memur ve emekli maaşları ile kurban alacak peki ama maaşlar bayramdan önce yatacak mı? 15 Ekim 2013 Kurban Bayramının ilk günü dolayısı ile  Emekliler ve Memurlar bayram öncesi maaş alıp alamayacağını merak ediyor...
 
Büyük olasılıkla Bayramdan önce 11 Ekim Cuma günü maaşların ödenmesi gündemde! Henüz bir karar çıkmadı, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 
Bu sene Kurban Bayramı arifesi 14 Ekim 2013 pazartesi günü ve memurlar o gün idari izinli sayılacaklar bu da 9 günlük bir tatil anlamına geliyor. Kurban bayramındaki tatili fırsat bilenler tatile gitmek için gün sayıyor. 
 
Kurban Bayramında kurban alacaklar da Kurban bayramından önce maaş almak istiyor. İşte bu nedenlerden dolayı Emekli ve Memurlar maaşlarını bayramdan almak istiyorlar...


Etiketler : Memur,Maaş, haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR