GÜNÜN MANŞETLERİ


AŞK dizisi 1. bölüm full izle donmadan Kanal D

AŞK dizisi 1. bölüm full izle donmadan Kanal D

26.09.2013 13:37:58

ilk bölümü yayınlanan AŞK dizisi ilk günden ilgi çekti. Hazal Kaya'nın oynadığı ve AŞK üçgeninin daha ilk bölümde oluştuğu dizide Hazal Kaya Adını Feriha Koydum dizisindeki gibi fakir bir kız olarak ekranla çıktı.

Dizinin ilk bölümünde 6 ay ömrü kaldığını öğrenen Şebnem duygusal dakikalar yaşattı. Tenis öğrenmek için gittiği yerde Kerem'le karşılaşan Şebnem gönlünü ona kaptırdı ve hiçbir şeyden habersiz bunu Azra'ya anlattı. Babası borç batağında olan Kerem ise bir çıkış yolu ararken, Azra'dan gelen teklifle şok oldu.
 
YİNE FAKİR KIZI OYNUYOR
Muhteşem Yüzyıl'ı tahtından etmek için Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan A.Ş.K sosyal medyanın gündemine oturdu. 'Aşk-ı Memnu'da zengin kızı oynayan Hazal Kaya, 'Adını Feriha Koydum' dizisinde fakir kızı oynamıştı. Yeni dizi projesinde de fakir kız rölünü tercih eden güzel oyuncu, "Fakir ama bu sefer gurur da yok" diye twitter'da ti'ye alındı.

Hazal Kaya AŞK'ta ilk bölümde verdiği kilolar ile dikkat çekti. Fakir bir tenis hocasını canlandıran Hazal Kaya yani Azra, aynı kulüpte yüzme hocası olan Kerem ile büyük bir aşk yaşamaktadır. Azra'dan ve Kerem'den ders alan zengin kız Şebnem ise Kerem'e aşıktır.

 

Şebnem yakalandığı lenf kanserini yenmiş tekrar yakalanmış bir genç kız... Kerem'e aşık olduğu için yüzme kursuna katılmış. Arkadaş olduğu tenis hocası Hazal Kaya'ya yani Azra'ya bu durumu anlatır. Azra çok bozulur fakat belli etmez.

Kerem cephesinde ise daha ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Kerem'in babası daha ilk bölümde intihar eder v eardında 500 bin TL'lik bir borç bırakır. Kerem'i tehdit eden mafya borcunu ödemesini i

Etiketler : AŞK dizisi 1. bölüm full

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR