GÜNÜN MANŞETLERİ


Joker Sorusunda Yıldız Tibe'den tepki çeken hesap

Joker Sorusunda Yıldız Tibe'den tepki çeken hesap

26.09.2013 13:07:44

İstanbul'daki trafik sorunu birçok kişinin sorunu Mesut yar programına konuk ettiği Yıldız Tilbe'ye bu sorunun nasıl giderileceğini sordu. Yıldız Tilne önce tereddüt etti sonra da bombayı patlattı. Diğer konuk Ümit Erdim ve Mesut Yar verilen cevap karşısında şaştı kaldı. Tilbe'ye Twitter'dan çok büyük tepki geldi.

İstanbul'un trafik çilesi nasıl biter. Yıllardır belediyelerin ve hükümetlerin çare bulamadığı soruna duygusal şarkıların vazgeçilmez ismi Yıldız Tilbe'den çözüm geldi. CNN Turk TV'ye konuk olan ve farklı tarzı ile kendinden bahsettiren Yıldız Tilbe'nin Joker sorusunda verdiği cevap tepki çekti. Özellikle bayanlar ünlü şarkıcıya ateş püskürdü.

Mesut Yar İstanbul'daki trafşik sorunu nasıl çözülür diye bir soru yöneltti. Yıldız Tilbe önce soruya aklındaki cevabı vermeme taraftarı idi. Tilbe "biliyorum ama söylemeyeceğim dedi." Bu sırada Mesut Yar "Neden belediye başkanları bu fikri senden alırlar mı?" şeklinde espri yaptı. Programda olan diğer konuk Ümit Erdim de "Yıldız Tilbe İstanbul'a belediye başkanı olda akbiller Delikanlım şarkısını" çalar dedi. Glülşmelerden sonra ısrarlara dayanamayan Tilbe "Erkeklerin yüzde 30unun kadınların ise yüzde 50'sinin ehliyetini alacaksınız, Trafik cezalarını da yükselteceksiniz, trafik sorunu kalmaz." dedi. 

Bu açıklama sonrasında Yıldız Tilbe'ye Twitter üzerinden çok sayıda kınama mesajı gönderildi.

 

YILDIZ TİLBE'NİN CANLI YAYINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA HABEREVET.COM'DA

Etiketler : Soru Yıldız Tibe

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR