Magazin:
Demet'ten Okan sürprizi! Karı koca klip çektiler
Demet Akalın klip çekti. Yeni şarkısı olacak ola Nasip Dğeilmiş'e bir video çeken Demet Akalın büyük sürprizini paylaştı. Twitter'dan paylaştığı video 13 saatte 11 Bin 500 kişi tarafından tıklandı. Videoda Okan Kurt'u görenler şoka uğrasada ne kadar hoş bir olay olduğunu söylediler. Bebek bekleyen çift artık kliplerde bile beraber oynuyorlar. Demet Okan'ı klibinde oynattı. Karı koca klip bile çektiler!.. Ne aşk ama


Demet Akalın son video klibi Nasip Değilmiş'e şarkı çaldı. Demet Akalın klibinde süpriz ise eşi Okan Kurt yaptı. Okan Kurt demet Akalın'ın son klibi olan Nasip Değilmişte rol aldı. Demet Akalın, Giderli 16 albümünden son olarak "Nasip Değilmiş" şarkısına klip çekti. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği klibin teaser'ı yayınlandı. 
 
Eşi Okan Kurt ve arkadaşı Özlem Yıldız'ın da rol aldığı klipte Akalın'ın düğün görüntülerine yer verildi. Ünlü şarkıcıyı, hiçbir yerde yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt klibinde de rol alarak destek verdi.
 
Twitter sayfasından yayınladığı "Nasip Değilmiş" teaser’ını 13 saatte 11 bin 590 kişi izledi. Demet Akalın son video klibi Nasip Değilmiş'e şarkı çaldı. Demet Akalın klibinde süpriz ise eşi Okan Kurt yaptı. Okan Kurt demet Akalın'ın son klibi olan Nasip Değilmişte rol aldı. Demet Akalın, Giderli 16 albümünden son olarak "Nasip Değilmiş" şarkısına klip çekti. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği klibin teaser'ı yayınlandı.


 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Babası yaşındaki adam ile gününü gün ediyor...
Ali Ağaoğlu kendinden yaşça küçük yeni sevgilisiyle baş başbaşa geçirdikleri tatilin görüntüleri...

Haberi Oku