GÜNÜN MANŞETLERİ


Demet'ten Okan sürprizi! Karı koca klip çektiler

Demet'ten Okan sürprizi! Karı koca klip çektiler

26.09.2013 08:32:44

Türkiye'nin büyük pop şarkıcılarından olan Demet Akalın son klibi olan "Nasip Değilmiş'e" şarkı çaldı. Bugüne kadar kendi alanında büyük başarılara uğraşan ve rakiplerini her zaman kıskandıran isim olan Demet Akalın bu sefer büyük bir sürprizle geliyor. Demet Akalın yeni klibinin videosunda büyük sürpriz eşi Okan Kurt oldu. Demet klibinde Okan'ı

Demet Akalın klip çekti. Yeni şarkısı olacak ola Nasip Dğeilmiş'e bir video çeken Demet Akalın büyük sürprizini paylaştı. Twitter'dan paylaştığı video 13 saatte 11 Bin 500 kişi tarafından tıklandı. Videoda Okan Kurt'u görenler şoka uğrasada ne kadar hoş bir olay olduğunu söylediler. Bebek bekleyen çift artık kliplerde bile beraber oynuyorlar. Demet Okan'ı klibinde oynattı. Karı koca klip bile çektiler!.. Ne aşk ama


Demet Akalın son video klibi Nasip Değilmiş'e şarkı çaldı. Demet Akalın klibinde süpriz ise eşi Okan Kurt yaptı. Okan Kurt demet Akalın'ın son klibi olan Nasip Değilmişte rol aldı. Demet Akalın, Giderli 16 albümünden son olarak "Nasip Değilmiş" şarkısına klip çekti. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği klibin teaser'ı yayınlandı. 
 
Eşi Okan Kurt ve arkadaşı Özlem Yıldız'ın da rol aldığı klipte Akalın'ın düğün görüntülerine yer verildi. Ünlü şarkıcıyı, hiçbir yerde yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt klibinde de rol alarak destek verdi.
 
Twitter sayfasından yayınladığı "Nasip Değilmiş" teaser’ını 13 saatte 11 bin 590 kişi izledi. Demet Akalın son video klibi Nasip Değilmiş'e şarkı çaldı. Demet Akalın klibinde süpriz ise eşi Okan Kurt yaptı. Okan Kurt demet Akalın'ın son klibi olan Nasip Değilmişte rol aldı. Demet Akalın, Giderli 16 albümünden son olarak "Nasip Değilmiş" şarkısına klip çekti. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği klibin teaser'ı yayınlandı.


 
 
Etiketler : Demet Akalın, Okan Kurt, Video, haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR