Çiğdem Bezci Beni Benden Alırsan video izle O Ses Türkiye

Birbirinden güzel sesli yarışmacıların çıktığı O Ses Türkiye'de dün geceye Çiğdem Bezci ve duygu yüklü hikayesi damga vurdu. İbrahim Tatlıses'in kemikleşmiş şarkısı beni benden alırsan seni sana bırakmam mı söyleyen Çiğdem Bezci'nin trafik kazasında bir bacağını kaybetmiş olması salonadaki izleyicileri ve jüriyi üzdü. O Ses Türkiye Çiğdem Bezci'nin şarkısını izle.

Trafik kazasında bacacağını kaybeden ve bu olaydan sonra evlenip çocuk sahibi olan Çiğdem Bezci O Ses Türkiye Jürisine ve salondakilere kısa hikayesini anlattı. Çok beğenilen Çiğdem Bezci "ben bacağımı kaybettim sesimi değil" dedi ve tüm engellilere örnek olmak istediğini söyledi. Uzun süredir önemli yarışmacıların yarıştıüı ve jüriyi etkilemeye çalıştığı O Ses Türkiye Acun Ilıcalı'nın yapımı ve sunu ile ekranlara geliyor. İbrahim Tatlıses'in O Ses Türkiye yarışmasında kendi şarkısını seslendiren Çiğdem Bezci hakkında ne söyleyeceği merak ediliyor.

Çiğdem Bezci'nin şarkısı sırasında ilk önce Murat Boz döndü. Bu anda çok heyecanladığı izlenenÇiğdem Bezci'nin şarkısına devam etmesi diğer jüri üyelerini de butonlara basarak koltuklarını çevirdi. Salondaki herkes şarkı sonrasında Çiğdem Bezci'yi alkışlayarak "bir daha, bir daha" diye tempo tuttu. Çidem çok mutlu olduğunu tüm engellilere örnek olmak istediğini ve kimsenin yaşam enerjisini kaybetmemesi gerektiğini açıkladı. Uzun süredir ekranlarda yer alan O Ses Türkiye yarışmasından şimdiye kadar onlarca yarışmacı geçti. Çiğdem Bezci bunlar arasında en çok ses getirenden biri oldu. Jüriler arasında Ebru Gündeş'in takımına katışmayı seçen Çiğdem Bezci daha çok çalışarak kedini Türkiye'ye sevdireceğe benziyor. 

İşte O Ses Türkiye'deki Çiğdem Bezci'nin performansı ve jürinin verdiği tepkiler...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku