GÜNÜN MANŞETLERİ


Okan Bayülgen, Makina Kafa, Çıplak Kafa,  Muhallebi Kafa ne zaman başlıyor

Okan Bayülgen, Makina Kafa, Çıplak Kafa, Muhallebi Kafa ne zaman başlıyor

23.09.2013 18:10:55

Ekranların hiperaktif şovmeni Okan Bayülgen yıllarca Kanal D'de çalıştıktan sonra TV 8'e geçmişti. Okan Bayükgen oraya yaptı "Kral" programlarından sonra Show TV'de Makina Kafa, Çıplak Kafa, Muhallebi Kafa gibi programları yayınlanmaya başlayacak. Makina Kafa, Çıplak Kafa, Muhallebi Kafa ne zaman başlayacak?

Yerinde durmayan adam Okan Bayülgen yine programramlarını depiştirdi. İsimleri de Makina Kafa, Çıplak Kafa,  Muhallebi Kafa olan programlar Show TV'de yayınlanacaklar! 28 Eylül 2013 tarihinde yayınlanacak olan Okan Bayülgen'in takipçileri sabırsızlıkla bu yayınları bekliyor. Makine Kafa , Muhallebe Kafa ve Çıklak Kafa çok yakında Show TV'de  başlamış olacak.

Ekranların en çok beklenen adamı Okan Bayülgen 28 Eylül'de Show TV'de programları başlıyor. Makine Kafa , Muhallebe Kafa ve Okan'ın Haremi çok yakında Show TV'de detaylar haberevet.com'da oalcaktır.  Bugün Gülben Ergenin sunumuyla Show TV'de bugünden itibaren hafta içi her gün yayınlanacak "Gülben" programına katılan Okan Bayulgen sivri dilini yine konuştu.Ve de bazı açıklamalarda yaptı. 

 

Cumartesi Okan'ın Haremi,Çarşamba ve Perşembe günleri ise Makine Kafa ile Muhallebi Kafa yayınlanacak. Okan Bayulgen böylelikle üç program sunacak bir yarışma programında jüri olacak. 

Show TV ekranlara yeni yayınlanmaya başlayak olan yarışma programında ilginç anlar yaşanacak gibi. Jüri üyeliği yapan Okan Bayülgen ve Gülben Ergen yarışmacılara not veriyor. Haberturk'ün dağıttığı bir kitapta yer alan sorular yarışmacılara yöneltildi. Kitapta yer alan 10.000 soru arasından rast gele seçilenler Bir Milyon Kimin yarışmasındaki yarışmaclara soruluyor. 2013 yılının en çok ilenen programları arasına girmesi beklenen Bir Milyon Kimin yarışması

Etiketler : Okan Bayülgen, Makina Kafa, Çıplak Kafa, Muhallebi Kafa

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR