Benim Hala Umudum Var 13. yeni fragman video izle. Hakan mı Ozan mı?
Benim Hala Umudum Var dizisi 13. bölüm fragmanı haberevet.com'da. Hakan ve Ozan arasında kalan Umut bakalım hangi zengin ve yakışıklı çocuğu seçecek? Benim Hala Umudum Var 13. bölüm fragmanını henüz izleyemeyeceksiniz, çünkü daha yayınlanmadı.

Birbirlerini delicesine seven aşıklar, bir anda Hakan gibi bir kara kedinin aralarına girmesinden ötürü yerle bir olacak. Yazık olacak olan zavallı ilişki gerçekten de izleyicileri bir hayli üzmüş durumda. Çünkü Hakan Ozan'ın (güya) arkadaşı ve sevgili olduklarını bile bile gerçekten de Umut'a meyledecek.

Umut ve Ozan arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Hakan bu ikilinin arasına giriyor. Çok garip bir ilişki oldu Ozan Umut'a aşık Umut Ozan'a Hakan Umut'a Duygu Hakan'a aşık da aşık. Karışık karmakarışık bir ilişki onların ki .
 
BENİM HALA UMUDUM VAR 13. BÖLÜM FRAGMANI HENÜZ YAYINLANMADI
 
Hakan'ın da Duygu'nun da aşkları karşılıksız işleri çok zor. Ozan Hakan'ın duygularından rahatsız oluyor du. Musa da o gece Umut'un evinde Hakan2ın olduğunu söyleyince ipler koptu. Ozan'ın kafasında şimşekler çaktı. Ne yapıp yapıp bir an önce Hakan'ın yanından Umut'u kurtarması gerekiyor.
 
 
Ozan bir an önce Hakan'a olan parayı bulması gerekiyor. Ozan babasından para isteyince karşılık gelmeyince durumu yeni kankası Musa'ya anlatır. Musa'dan yardım ister para bulunması gerekiyor hemde hemen. Musa içerde tanıştığı tefeci arkadaşını önerir Ozan'a Ozan'ın başka şansı yoktur. Tek isteği bir an önce Umut'u Hakan'ın ajansından kurtarmak. Tefecilerden aldığı o para başına bela olacak Ozan'ın.
 
 
 
Rüzgar ise okulda başına bela gelince Hakan'ı aramak yerine Umut'u arar. Umut'tan ablası olmasını ister. Umut gözlükleri takar ve Rüzgar'ı bulunduğu durumdan kurtarmaya çalışır. Bu durum Rüzgar ile Umut arasında yakınlık oluşturur. Bu ne demektir. Hakan ile Umut arasında bir şeylerin başlangıcı olacak.
 
 
 
Ozan ve Umut aşkı nereye gidiyor?
 
 
 
 
 
 
 
BERK OKTAY VE GİZEM KARACA YAKINLAŞMASI
 
 
 
'Benim Hâlâ Umudum Var' dizisinde birlikte rol alan Gizem Karaca ve Berk Oktay; yeni bir dizi aşkına imza attı! Bir süredir sık sık birlikte görüntülenen ancak yakın arkadaş olduklarını söyleyen ikili, önceki akşam Zilly Pera'da birlikte eğlendi. 
 
ÖPÜCÜK KONDURDU
 
 
Ekip arkadaşlarının da bulunduğu mekanda sarmaş dolaş dans eden ikilinin, bir ara öpüştüğü de öğrenildi. Aşırı alkollü olan Berk Oktay, mekan çıkışında arkadaşlarının yardımıyla aracına binebildi. Genç oyuncu, Karaca'yla ilişki yaşayıp yaşamadıklarıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. 
 
ÇIKIŞTA BULUŞTULAR
 
 
Oktay'dan 10 dakika sonra ise Gizem Karaca, dışarıya çıktı. Genç oyuncu, hızla aracına binerek mekanı terk etti. Oktay ve Karaca, gecenin sonunda Kasımpaşa'da buluştu. Karaca, bir benzin istasyonunda bekleyen Oktay'ın aracına binerken, ikili birlikte oradan uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku