Magazin:
Umutsuz Ev Kadınları  izle! FOX TV canlı canlı donmadan kesintisiz FOX TV izle
solukları kesen  ve herkesin kendinen bir parça bulduğu Umursuz Ev Kadınalrı Fox TV' de . umutsuz Ev Kadınları Canlı canlı donmadan takılmadan  FOK TV izleyin. Umutsuz Ev kadınları FOX tv cap canlı yyaın izleyin Umutsuz Ev Kadınları'nı izlemek için aşağıda ki linke tıklayın.

 UMUTSUZ  EV KADINLARI DONMADAN FOX TV CANLI CANLI İZLE
 
83. Bölüm Özeti
 
Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Yasemin oğlunun mahalledeki çocuklardan dayak yediğini düşünür ve Sinan’dan yardım ister. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Ancak Çınar’ı dövenin Gülşah’ın kızı Alara olduğu ortaya çıkar. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Yasemin şiddete karşı olmasına rağmen içindeki şiddeti engelleyemez ve Gülşah’la aralarında büyük bir kavga çıkar.
 
Elif Ömer’de birdenbire peydah olan futbol aşkından rahatsız olur. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Yavuz’un kendi çıkarları uğruna kocasını kullandığının henüz farkında değildir. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Nermin uzun yıllardan sonra torununu ilk defa görecektir. Amerika’da büyümüş torunu ile Nermin arasında ciddi kültür farkı vardır fakat en büyüğü çocuğun vejetaryen olmasıdır.
 
 
Nermin’in dayanamayıp çocuğa köfte yedirmesi kızıyla arasındaki ipleri bir kez daha koparır. Gülşah araba alma sevdasına Kudret’in itirazlarına rağmen Kerem’in külüstür arabasını satın alır. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Araba problem çıkarmaya başlayınca Kerem’le aralarında ciddi bir savaş başlar. Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Yavuz komşularıyla arasını iyi tutmaya gayret eder ancak Macide onun bir şeyler sakladığından şüphelenmeye başlamıştır.Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta Yavuz’un şimdilik ilk hedefi Macide’yi mahalleden uzaklaştırmaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Türkçeyi Sonradan Öğrendiğini Söyleyen...
Yaptığı skeçlerle ün kazanan Yılmaz Erdoğan'ın kuzeni Ersin Korkut verdiği ifade ile şaşırttı. İfadesinde...

Haberi Oku