GÜNÜN MANŞETLERİ


Yetenek Sizsiniz Türkiye animatör Emrah Aydoğmuş izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye animatör Emrah Aydoğmuş izle

16.09.2013 17:09:50

Ekranlara tekrar merhaba diyen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de son bölümde neler oldu. Emrah Aydoğmuş video izle. Türkiye'nin en fazla izlenen yapımlarından olan ve Acun Ilıcalı tarafından organize edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birbirinden ilginç yarışmacılar ve gösteriler dikkat çekiyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de dün akşam sahneye çıkan Emrah Aydoğmuş performansıyla jüriyi birbirine düşürdü. Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar, Emrah Aydoğmuş için laf dalaşına girdi. İşte Emrah Aydoğmuş'un komedi gösterisi.
 
Star TV ekranlarında yayınalanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yaptı. 2013-2014 sezonunda, Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'ın yanında jüri kolduğunda Sergen Yalçın'ın yerine Eser Yenenler oturuyor. 

Star TV ekranlarında gösterime girecek olan Yetenek Sizsiniz yarışması geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çok konuşulacak. Birbirinden farklı ve renkli yarışmacıların yeteneklerini sergilediği yarışmada geçen sene stand-up performansı sergileyen Atalay Demirci büyük bir farkla diğer yarışmacıları geçerek yarışmayı kazanıp Türkiye'nin yeni ekran yüzü olmuştu.

   Yarışmanın bu dönem jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yerine parograma katılan Eser Yenerler. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni bölümünde bu akşam ilginç gösteriler yapılıyor bunlardan Biride Emrah Aydoğmuşun yaptığı Show oldu.yapmış olduğu Showu ile Jüriyi etkileyip evetleri toplayabilecek mi?

 


Etiketler : Hülya Avşar Sergen Yalçın Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz Türkiye

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR