Yetenek Sizsiniz Türkiye animatör Emrah Aydoğmuş izle
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de dün akşam sahneye çıkan Emrah Aydoğmuş performansıyla jüriyi birbirine düşürdü. Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar, Emrah Aydoğmuş için laf dalaşına girdi. İşte Emrah Aydoğmuş'un komedi gösterisi.
 
Star TV ekranlarında yayınalanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yaptı. 2013-2014 sezonunda, Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'ın yanında jüri kolduğunda Sergen Yalçın'ın yerine Eser Yenenler oturuyor. 

Star TV ekranlarında gösterime girecek olan Yetenek Sizsiniz yarışması geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çok konuşulacak. Birbirinden farklı ve renkli yarışmacıların yeteneklerini sergilediği yarışmada geçen sene stand-up performansı sergileyen Atalay Demirci büyük bir farkla diğer yarışmacıları geçerek yarışmayı kazanıp Türkiye'nin yeni ekran yüzü olmuştu.

   Yarışmanın bu dönem jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yerine parograma katılan Eser Yenerler. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni bölümünde bu akşam ilginç gösteriler yapılıyor bunlardan Biride Emrah Aydoğmuşun yaptığı Show oldu.yapmış olduğu Showu ile Jüriyi etkileyip evetleri toplayabilecek mi?

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku