SON DAKİKA
Magazin:
Aılee SNSD Super Junior İstanbul konseri izle (Türkiye konseri 07 09 2013)

Haberevet.com / Magazin Sevisi - Özel

Super Junıor, Beast, Mblaq, Ftısland, Miss A ve Aılee isimli gruplara Türkiye'nin mega kenti İstanbul'a konser için geldi. Super Junıor, Beast, Mblaq, Ftısland, Miss A ve Aılee adlı grupların geleceğini önceden haber alanlar uçağın inişine saatler varken Atatürk Hava limanına geldi. Buna benzer bir karşılama olayı da geçtiğimiz aylarda ABD'li 19 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber Türkiye'ye geldiğinde yaşanmıştı. Yüzlerce kız hayranı Jutin Bieber'ı görebilmek için birbiri ile yarışmış ve göz yaşı dökmüştü.

Güney Koreli gruplar medya da Amerikalı meslektaşları kadar geniş yer bulamasa da miilyonlarca hayranları olan müzisyenler. Özelllikle Türkiye'de ve Avrupa'da yaşayan yaşları 13-18 arasında değişişen kızların takipçisi olduğu tüm gruplar aynı anda aynı uçakta İstanbul'a geldi. Aılee SNSD Super Junior İstanbul konseri izle. Ülker Sports Arena'ya konser için çıkacak olan gruplar art arda hayranları ile buluşacak. Havalimanında karşıladıkları Güney Koreli sanatçıları şarkı söylerken de görmek ve müzik dinlemek isteyenler konser başlamadan önce mekanın kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

Kore Hava Yolları'nın uçağı ile İstanbul'a gelen ve hemen hemen hepsi gençlerden oluşan gruplar yoğun bir ilgi ile karşlaştı. Super Junıor, Beast, Mblaq, Ftısland, Miss A ve Aılee gruplarının üyeleri korumalar eşliğinde havalimanını terk etti. Ama hayranlarını da selamlamayı ihmal etmedi. Video paylaşım sitesi Youtube'a yüklenen Super Junior grubunun bir klibi yaklaşık 67 milyon kez izlendi.

Kore'de şehit düşen Türk askerlerinin torunları uğrunda şehit düşülen ülkeden gelen sanatçılar için havalimanında saatler öncesinde beklemeye başladı. Müzisyenler kapıdan çıkarken ise sevnç çığlıkları duyuldu. Bazı hayranların da ağladığı görüldü.

Sanatçıları görünce çok heyecanlandığını ifade eden Hasret isimli bir genç kız, "Çok sevdiğimiz sanatçılar bueya geldi. Biz de onları karşılamaya geldik. Ben Beast ve Mblaq gruplarının hayranıyım. Onları görünce çok heyecanlandım. Çünkü onları sürekli internetten izliyordum. Burada görünce heyecanlandım. Facebook ve Twitter hayran sayfalarımız var orada toplandık ve geldik. Geldiğimiz için çok mutluyuz" şeklinde açıklama yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
blue 12 ay önce

Miss A olmasın...

Misafir Avatar
Hülya 12 ay önce

K-Pop hakkında bu kadar cahilce bir haber daha yazılamazdı herhalde. Hele Justin Bieber'ı örnek vermek, 13-18 arası yaş grubu yorumu beni sadece güldürdü...

Kendini öyle bir savundu ki...
Ersin Korkut uyuşturucu davasında hakim karşısına çıktı. Kendisine sorulan sorulara öyle cevap verdi...

Haberi Oku