GÜNÜN MANŞETLERİ


Fox TV Esra Erol'la Evlen Benimle Canlı izle. ATV'den Fox'a

Fox TV Esra Erol'la Evlen Benimle Canlı izle. ATV'den Fox'a

04.09.2013 16:43:34

ATV ekranlarından FOX TV ekranlarına geçip, Songül Karlı'yı tahtından eden Esra Erol'un proğramı canlı olarak haberevet.com'da. Fox tv canlı izle. Son yıllarda çoğalan evlenme roğramlarının simgesi haline gelen Esra Erol Fox tv ekranlarında. Esra Erol'la evlen benimle Fox tv canlı izle. Esra Erol daha önce Songül Karlı'nın sunduğu proğramı de

ATV'den Fox TV'ye geçen Esra Erol bomba gibi geldi. Haberevet.com farkıyla programı canlı olarak izleyebilirsiniz.
 
Son yıllarda hayatımıza çöp çatanlık pğrogramları girdi. İlk başlarda sadece yaşlıların katıldıkları evlilik programlarına son yıllarda rağbet fazla olunca artık gençlerde bu programlara iigi göstermeye başladı. Esra Erol'un sunudğu evlendirme programına ilgi oldukça yoğun oldu. Reytingleri sallayan Esra Erol'u kanallar adeta kapış kapış etti. Esra Erol'un programı FOX TV' ye transfer oldu. Hal böyle oluncada proramın kaç paraya transfer olduğu Esra Erol'ujn ne kadar kazanacağı konuşulup durdu. Konuşulan rakamlar dudak uçuklattı. Esra Erol bu dedikodulara sustu sustu sonunda patladı. İşte Esra Erol'dan şok açıklamalar.
 
Fox TV’ye transfer olan evlilik programı vesilesiyle bir araya geliyoruz Esra Erol’la. Erol, altı yılda evlenmesine vesile olduğu 300 çifte 2 Eylül’den itibaren yenilerini ekleyecek. Bir yandan yeni programın hazırlıkları, bir yandan ev taşıma telaşı, tatlı bir yorgunluk var üzerinde.Hep gülen ve klişe cümleler kuran kartondan bir ekran yüzü değil Esra Erol.
 
Röportaj sırasında, bazen hep aynı şeyi yapmaktan sıkıldığını, şehit haberlerinin geldiği günlerde programı sunarken kendini samimiyetsiz bulduğunu, RTÜK’ün bazı cezalarına kırıldığını, kapı kolu silmede ne kadar usta olduğunu, ikinci çocuğu ne zaman doğuracağına bir türlü karar veremediğini içtenlikle anlatıyor. Yardım eli uzattığı kadınları anarken gözleri doluyor, tabağındakilerden sevdiği bir şeyi elleriyle bana da ikram ediyor, iki yaşındaki oğlunun fotoğraflarını gösterip taklidini yapıyor.
Kendisi de kabul ettiği için rahatlıkla söyleyebilirim, sahiden “fırlama” bir tarzı var. Ağırbaşlı cümleler de kuruyor ama ciddi bir cümlesi bitmeden zıplamaya başlayıp kahkahalar atacak gibi bir hali var her zaman.


Etiketler : Esra erol,Fox TV,Evlen Benimle haber

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR