GÜNÜN MANŞETLERİ


Sana Bir Sır Vereceğim 6. bölüm fragmanı izle yeni bölüm yayınlandı mı

Sana Bir Sır Vereceğim 6. bölüm fragmanı izle yeni bölüm yayınlandı mı

03.08.2013 08:33:59

Fox TV'nin yeni başlayan dizisi Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm 6. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Çoğu dizinin sezon tatilinde olması yayınlanmakta olan ve yeni konulan dizilerin izlenme oranını arttırıyor. Uzun süren tatiller izleyicilerin de canını sıkıyor. FOX'ta yayınlanan dizinin yeni bölümü hakkında ayrıntılar!

Dizinin geçen haftaki bölümünde sert fırtınalar kopmuştu. Tilki polsin elinden Çağla'nın konuşması sonrasında sertbest bırakıldı. Bu olay ikisini de birbirine daha da yakınlaştırdı. Fırtınanın dindiği düşünülürken Savaş çıkageldi. Ve ortalık yine karıştı. Abisini hiç sevmeyen ve kin besleyen Savaş yıllar boyunca nitikam için abisinin tüm adımlarını hayatını takip etti. 

FRAGMAN YAYINLANMADI. YAYINLANDIPI AN SİTEMİZDEN İZLEYEBELİRSİNİZ!

Orhan kızının yaptığı bu kötü davranış karşısında Sevgi ve Mehmet'ten özür diler özür dilemekle de kalmaz Sevgi'ye iş teklifinde bulunur. Sevgi artık karakolda çalışmaya başlayacaktır. Bu durum onlar için bir başlangıç olacak. 
 
İlk iş gününce eve bilgi vermeye gelen polis memuru Sevgi'yi alt üst eder.  Sevgi'nin kızını kaçıran kişinin bir kalp doktoru olduğu çıktı ortaya. Peki bu doktor neden kaçırdı Derya'yı ne istiyor diğer çocuklardan? Sırlar ortaya çıkıyor..
 
 
Sana Bir Sır Vereceğim 6.bölüm ile 9 Ağustos akşamı Fox Tv ekranlarında olacak..
 
Etiketler : Sana Bir Sır Vereceğim 6. bölüm

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

zeynep / istanbul
04 Ağustos 2013 Pazar - 07:34

Cok güzel bir flim inşallah yaz bitince filmde bitmez

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR