GÜNÜN MANŞETLERİ


İbrahim Tatlıses ve Arif Sağ Arasında inanılmaz bir kavga

İbrahim Tatlıses ve Arif Sağ Arasında inanılmaz bir kavga

01.08.2013 21:45:50

Tükülerin usta ve unutulmaz ismi Arif Sağ ile İmparator İbrahim Tatlıses'in arasında büyük anlaşmazlık var! İki ünlü sanatçının kavgalarını asıl sebebi ise bağlı bulundukları meslek odasındaki yolsuzluk iddiaları. MESAM hakkında konuşan İbrahim Tatlıses, Başkan Arif Sağ'ı kızdırdı. Haber magazin kulislerine yansıdı.

İbrahim Tatlıses'in bağlı olduğu kurum olan MESAM hakkındaki iddiaları ve yorumları dile getirmesi MESAM Yönetim Kurulu Başkanı Arif Sağ’ı kızdırdı.

Sağ’ın bu durum hakkında kızdığını duyan Tatlıses, sosyal paylaşım sitesi twitterda yazdığı sözler ile Sağ’a cevap verdi.

İlk olarak "Sağda solda 'İbo'ya hakkımı helal etmem' diyormuşsun, usta bende bugüne kadar kimin hakkı kalmış ki senin kalsın? Kahpe kurşuna geldik, Allah büyük" diyerek cevap verdi.

Daha sonra hızını alamayan Tatlıses son olarak da "Bak şu arif adamın yaptığına! İğne sana batınca çuvaldızı bana batırmaya başladın bana, şiş batırsan ne yazar be usta! Madem kılıçlar çekildi, hadi bakalım hodri meydan hoca efendi. Saygıyı siz bitirdiniz ben değil. Bu iş ya bitecek ya bitecek. MESAM'da neler dönüyor? Kültür Bakanlığı araştırsın, insanlar da rahatlasın. Her şey yolundaysa ben de özür dilerim" dedi.

Etiketler : İbrahim Tatlıses ve Arif Sağ Arasında Yolsuzluk Kavgası

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR