GÜNÜN MANŞETLERİ


Ehliyet Sınav Soru ve Cevapları Direksiyon Sınav tarihi 29 Haziran

Ehliyet Sınav Soru ve Cevapları Direksiyon Sınav tarihi 29 Haziran

29.06.2013 13:55:08

Bugün 29 haziran 2013 ehliyet sınav günü binlerce sürücü adayı bugün Ehliyet sınavına girdi. Sınavı zor bulan adaylarda vardı. Ancak sınavı geçmesine garanti bakan adaylar direksiyon sınav tarihini bekliyor. Direksiyon sınavı ne zaman?Ehliyet Sınav Soru ve Cevapları 29 Haziran 2013 Haberevet.com'da.

Ehliyetda adaylara ilk yardım, motor ve trafik alanlarında sorular sorulmuştur. Sorulan sorularda en az 70 puan almak zorunludur. Yazılı sınavlardan 70 puan adalan sürcü adayları direksiyon sınavına tabi tutulacaktır.


 
Binlerce sürücü adayının trafiğe çıkabilmek için girdiği ehliyet sınavı bugün gerçekleştirildi. Sınavın soru ve cevaplarına açıklandığı anda sitemizden ulaşabilirsiniz. Sınavın sorular, Milli Eğitim Bakanlığı sınav merkezi tarafından online olacak açıklanacak ve sitemizde yer alacaktır. MEB 29 Haziran ehliyet sınav soruları ve cevapları sınavdan sonra 3 gün içerinde yayınlanacaktır.
 
Ehliyet Sınav Sonuçları Milli Eğitim Bakanılığı MEB tarafından 9 Temmuz 2013 tarihinde yayınlanacaktır. Sınv soru ve cevaplarının ise 1-2 Temmuz günü açıklanması beklenmektedir.
 
Ehliyet Soruları henüz yayınlanmamıştır.


Etiketler : Ehliyet Haber

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR