GÜNÜN MANŞETLERİ


Zeynep Öldü mü Arka Sokaklar'da Şok VİDEO İZLE

Zeynep Öldü mü Arka Sokaklar'da Şok VİDEO İZLE

22.06.2013 15:34:51

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisinde Zeynep Öldü mü? Tüm diziler teker teker sezon finali yaptı. Arka Sokaklarda ise heyecan dorukta. Zeynep Öldü mü, izleyiciler merak içinde.

'Arka Sokaklar'da bu akşam Zeynep rolünü oynayan Gamze Özçelik'in dizide hayatını kaybetmesi izleyiciyi yasa boğdu. Dizi müdavimleri Twitter'da dizi yapımcılarına mesaj yağdırdı.
 
'Arka Sokaklar' macera ve heyecan dolu bir bölümüyle ekrana geldi. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde, Zeynep, ağır yaralı olarak kaldırıldı.
 
Murat deliye dönmüş bir halde karısının gözlerini açtığı anı görmeyi bekler. Serdar iticiliğini bir tarafa bırakıp, ekipten biri olarak Rıza Baba ve herkese destek olmaya çalışır. Ekip bir yandan da Zeynep'i vuranın peşine düşer.

ZEYNEP HAYATA VEDA ETTİ
Murat en sonunda annesini merak eden Ömer'i de alıp, hastaneye gelir. Yoğun bakım camında herkes Zeynep'in gözünü açmasını beklemektedir. Ama bu sefer Zeynep'i hayata döndürebilmek neredeyse imkansızdır. Ve Zeynep hayata veda eder.
 
TWİTTER'DA YORUM YAĞDI
'Arkak Sokaklar'ın müdavimleri Twitter'da diziye mesaj yağdırdı. İşte o mesajlardan bazıları;
 
- Allahım Arka Sokaklar da Zeynep öldü diye bu kadar yırtına yırtına ağlıycam aklıma gelmezdi kendimi parçaladım burda ay çok kötü oldum.
 
- Arka sokaklar başladığında ilkokula gidiyordum.yarın lysye gircem.ne zor günler atlattın bunuda atlat zeynep. #direnzeynep #
 
- Ve Arka Sokaklar' da Zeynep ölerek diziye veda etti.. Gamze Özçelik daha öncede twitter hesabından söylemişti.
 
- Arka Sokaklar da Zeynep öldü. Ya sanki akrabam ölmüş gibi ağladım.
 
- O değilde yıllardır #arkasokaklar da Zeynep'in ve Murat'ın kavgalarını izliyorduk Zeynep olmadan olmaz bu dizi...
 
- Arka sokaklar başladığında ilkokula gidiyordum. Yarın Lys'ye gireceğim.Ne zor günler atlattın bunuda atlat Zeynep. #direnzeynep #


Etiketler : Zeynep Öldü mü Arka Sokaklar

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR