Şefkat Tepe 116. Bölüm Fragmanı / Şefkat Tepe Son Bölüm Fragman 22 Haziran 2013
Şefkat Tepe Dizisi Heyecan Fırtınası Dinmiyor Şefkat Yine Nefeslerinizi İzleyeceğiniz Bir Bölümle Geliyor Ekranlara Gelecek Doktor Ölecek Mi? Şefkat Tepe 116. Bölüm Fragmanı İzle,Şefkat Tepe Dizi Fragmanı İzle,Şefkat Tepe Fragman İzle...

MuHaberat kampını yok etmek üzere sınır ötesine geçen Sungurlar, gördükleri katliam ve zulüm karşısında dehşete düşer. Diğer yandan General Osman’ın emir eri Ender, Farzan’ın tehdidiyle timin geçtiği güzergahları onlara rapor etmek durumunda kalır. Timin hayatı ciddi anlamda tehlikededir.Öldürülmeye çalışılan Havin’le konuşmaya giden Aslı, hastanede Havin’in başında nöbet tutmaya çalışır. Havin ise gerçekleri anlar ve Aslı’yla konuşmak istemez. Fakat Şahin’in de işini yarım bırakmaya niyeti yoktur.


Samanyolu TV'de yayınlanan başarılı dizi Şefkat Tepe'nin 116.bölüm fragmanını sayfamızdan izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe'nin 116. bölüm fragmanı yayınlandı. muhtemelen dizini çekimler halen devam ediyor. Dizinin fragmanı 20 Haziran 2013 gibi yayınlanır.  Sayfamızı takip ederek yayınlanıp yayınlanmadığını kontrol edebilirsiniz. Şefkat Tepe'nin 116. bölüm fragmanı yayınlandığı anda ilk olarak bu sayfada olacak. Şefkat Tepe'de bu  hafta özeti:  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku