Eğitim:
AÖF 2013 Sorular ve Cevap Anahtarı Yayınlandı mı? AÖF Sınavı Vize Soru ve Cevapları Tıkla İndir
 
Yüz binlerce Açıköğretim öğrencisinin lisans bitirmedeki sıçrama tahtalarından biri olan AÖF 2013 bahar dönemi sorular ve cevap anahtarı yayınlandı mı? 

AÖF 2013 Sınavı Bahar Dönemi Vize Soru ve Cevap Anahtarı
 
2013 Aöf 5-6 Mayıs Sınavı Soru ve Cevapları nezaman yayımlanacak? AÖF 2013 Sınav soru ve cevapları nezaman açıklanır! Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi 5-6 Mayıs 2013 Sınav Sonuçları nezaman belli olacak?
 
 
 
Açıköğretim Fakültesi (AÖF-2013 Bahar Dönemi) dönem sonu sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyor. Bahar Dönemi ara sınavı sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklanmıştı.
 
 
 
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.
 
 
 
Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak; http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx  'Fakülte' başlığından 'Sınav Soruları' seçeneğine, 'Bölüm' başlığından öğretim yılını, 'Ders' başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

KPSS 2014/3 atama puanları KPSS taban ve tavan...
ÖABT sonuçları açıklandı 2014. KPSS son taban ve tavan atama puanları 2014. KPSS öğretmenlik taban ve...

Haberi Oku