Güncel:
Emeklilikte Yaşa Takılanlar'da son durum! 30 Nisan 2013
2013 erken emeklilik için son karar maliye bakanı Mehmet Şimşek tarafından yapıldı. Son zamanlarda bakanlar arasında farklı kararlar halka sunulmaktaydı. Birçok kişi müjdeli bir haber beklerken maliye bakanı gerekli açıklamayı yaptı ve tüm hayalleri kapattı. Erken emekliliğin söz konusu olmayacağını söyleyen Mehmet Şimşek sebep olarak da bütçenin buna yeterli olmayacağı oldu. Faruk Çelik ise muhalefet partilerin gerekli desteği vermemesi nedeni ile ne yazık ki bir ilerleme yapamıyoruz diyerek açıklama yaptı. İşte bakanların açıklamaları:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecine muhalefet partilerinin gereken desteği vermediğini belirterek, 'Çözüm sürecinin sağlıklı yürürken, çok gereksiz, anlamsız ve içerikten yoksun çözüm sürecine karşı çıkmak, karşı çıkanları çözecek, ben size söylüyorum' dedi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ''Bu konu ne Türkiye'nin hayrınadır ne de Türkiye bu yükü kaldırabilir. Maliye Bakanlığı olarak bu konudaki tutumumuz açık ve net'' dedi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
halil 1 yıl önce

maliyenin bütçesi 2.yılda vekilleri jet hızıyla emekli yapmak için yeterli ama iş fakirlere gelinceyetmiyor canın sağolsun sayın şimşek umarım bu kararınızın karşılığını fazlasıyla alırsınız

Survivor yeni sezon kanalı hangisi ?2014-2015...
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yeni sezon kanalı hangisi ?2015 Survivor hangi kanalda yayınlanacak...

Haberi Oku