Gençlerbirliği Fenerbahçe Canlı Maç Anlatımı
GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 FENERBAHÇE

 - Sayfayı yenilemek için F5 tuşuna basınız...

CANLI ANLATIMI

M.S.Mustafa Kamil Abitoğlu, karşılaşmadaki son düdüğü çaldı ve karşılaşma sona erdi.

90'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Vleminckx'e faul yapan Gökhan sarı kart gördü.

90'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, ceza alanına ortasını yaptı ama top kaleci Ramazan'da kaldı.

90'Mücadelenin hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu, maçın sonuna 3 dakika ilave etti.

89'Gençlerbirliği'nde Petrovic, serbest vuruşu kullanırken, zaman geçirdiği için sarı kart gördü.


88'Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen ortaya arka direkte Aykut müdahale etti ve topu uzaklaştırdı.

87'Gelişen Fenerbahçe atağında Krasic, ceza alanına girdi ve pasını Kuyt'a verdi. Kuyt'ın vuruşu savunmaya çarpıp kornere gitti.

85'Fenerbahçe'de sol kanatta topla buluşan Caner, uzun bir orta yaptı. Diğer kanada açılan topu Krasic kontrol etti. Ceza alanına yerden pasına Sow dokundu ama top yandan dışarıya gitti.

84'Bir başka Fenerbahçe atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Sow, kafa vuruşunu yaptı ama top az farkla dışarıya gitti.

83'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Krasic, Tosic'ten sıyrılmak isterken rakibine faul yaptı.

82'Gençlerbirliği'nde Jimmy Durmaz oyundan çıktı ve yerine Kerim Zengin oyuna girdi.

81'Fenerbahçe'nin baskısı devam ediyor. Sol kanattan ceza alanına yapılan ortayı savunma uzaklaştırdı.

80'Ev sahibi ekip yarı alanında Mehmet Topuz'a faul yapan Björn Vleminckx, sarı kart gördü.
-
79'Fenerbahçe bu dakikalarda oldukça baskılı oynuyor. Üst üste kullandığı köşe vuruşlarında ev sahibi ekip savunması ve kalecisi Ramazan başarılıydı.

78'Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu Ramazan uzaklaştırdı.

77'Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topa uzak noktada Sow vurdu ama top savunmaya çarpıp kornere gitti.

76'Fenerbahçe'de Pierre Webo oyundan çıktı ve yerine Milos Krasic oyuna girdi.

75'Ev sahibi ekipte orta alanda topla buluşan Aykut, topu biraz sürdükten sonra kaleye şutunu çekti ama top kaleci Volkan'da kaldı.
74'Bu dakikayı orta alanda yapılan karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

71'Son dakikalarda oyunda tempo biraz olsun düşmüş durumda.

70'Gelişen Fenerbahçe atağında, Sow, ceza alanı önünde rakiplerinden sıyrıldı ama ceza alanında topu kaybetti.

69'Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanına yapılan ortaya Vleminckx'ten önce Yobo dokundu ve topu uzaklaştırdı.

68'Sağ kanattan köşe vuruşu kullanıldı. Ceza alanına gelen ortaya Zec, kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.

67'Ev sahibi ekipte Azofeifa, sol kanattan köşe vuruşunu kullanmak üzere köşe gönderine gittiği sırada tribünden gelen su şişesi yüzüne isabet etti ve köşe vuruşunu henüz kullanamadı.
64'Konuk ekipte sağ kanatta topla buluşan Kuyt, Webo'yla verkaç yaptı ve ceza alanına girdi ama topu oyun alanının içinde tutamadı.

63'Bu dakika itibariyle topla oynama oranlarında Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği'ne oranla %63'e %37 üstünlüğü bulunuyor.

62'Bu pozisyondan sonra Björn Vleminckx, bir sakatlık geçirdi ve tedavisi oyun alanının dışında devam ediyor.

61'Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza sahasına yapılan ortada kafa topu mücadelesinde Egemen, Vleminckx'e faul yaptı.
60'Yine sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan, ceza sahasına yerden ortasını yaptı ama savunma araya girdi ve topu uzaklaştırdı.

59'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında ceza alanına yapılan ortada Mehmet Topuz, savunmadan seken topa vurdu ama top çok az farkla üstten dışarıya gitti.

57'Gençlerbirliği'nde sakatlanan Nemanja Tomic yerine Jimmy Durmaz oyunda. Fenerbahçe'de ise Cristian Baroni ve Reto Ziegler oyundan çıktı. Moussa Sow ve Mehmet Topuz oyuna girdi.


56'Gençlerbirliği'nde orta alanda topla buluşan Vlemicks, pasını sol kanattaki Zec'e attı ama top doğrudan dışarıya gitti.

55'Tomic, oyun alanının kenarına gitti ve tedavisi orada devam edecek. Oyunda yeniden başladı.

54'Fenerbahçe yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Tomic, Egemen'in müdahalesiyle yerde kaldı ve bir sakatlık geçirdi. Oyun şuan için durmuş durumda.

53'Gelişen Fenerbahçe atağında topla beraber ceza alanı önüne kadar giden Cristian, pasını Salih'e verdi ama Salih rakibinden sıyrılamadı.
52'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Salih, ceza alanına ortasını gönderdi. Gelen topa Webo'dan önce Ahmet dokundu ve topu uzaklaştırdı.
51'Gelişen Gençlerbirliği atağında Tosic, sol kanattan topu ileriye kadar taşıdı ve pasını sağ kanattan ceza alanına giren Azofeifa'ya verdi. Azofeifa'nın şutunu Volkan çıkardı.

50'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Egemen, Vleminckx'e faul yaptı. Atağında devamında ev sahibi ekipte Tomic ofsaytta kaldı ve Tomic, düdükten sonra topa vurduğu için sarı kart gördü.

49'Kullanılan taç atışının ardından Meireles, sağ kanattan ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Webo,kafa vuruşunu yaptı ama top kaleci Ramazan'da kaldı.

48'Fenerbahçe savunmasından sağ kanada uzun topa hareketlenen Gökhan'dan önce ev sahibi ekip savunması araya girdi ve topu taca gönderdi.

47'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, önündeki boş alanı iyi kullandı ve ceza alanına girer girmez şutunu çekti ama önce kaleci Ramazan ardından savunma topu uzaklaştırdı.

46'Karşılaşmada ikinci yarı Gençlerbirliğili oyuncuların vuruşuyla başladı.

Hakem ilk yarıyı bitiren son düdüğü çalıyor..

45'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında, ceza alanı dışında topla buluşan Caner, ceza alanı içindeki Cristian'a pasını attı ama top doğrudan dışarıya gitti.

45'Mücadelenin hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu, ilk yarının sonuna 2 dakika ilave etti.

44'Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanına yapılan orta Fenerbahçe savunmasında kaldı.


42'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Ziegler, ceza sahası dışından kaleye çok sert bir şut çekti ama top kaleci Ramazan'da kaldı.

41'Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Tomic, topla beraber ceza alanı yakınlarına kadar geldi ve ceza alanı arka direğine ortasını yaptı. Arka direkte topa güzel yükselen Vleminckx topu kafa vuruşuyla ağlara gönderdi.

41'GOL! Vleminckx

40'Karşılaşma oldukça tempo kazandı. Gençlerbirliği atağı sol kanattan gelişti ve Tosic, ceza alanına girdi ama pasını attığı sırada Fenerbahçe savunması araya girdi.

39'Fenerbahçe'de sol kanatta kendisine atılan topla rakibinden harika bir hareketle sıyrılan Salih, topla beraber ceza alanı yakınlarına kadar gitti ve kaleye şutunu çekti ama top yandan dışarıya gitti.

38'Orta alanda gerçekleşen kafa topu müdahalesinde kafasına darbe alan Petrovic, bir sakatlık geçirdi ve oyun şuan için durmuş durumda.

37'Gençlerbirliği yarı alanında son çizgi yakınlarından gerçekleşen ikili mücadelede Kuyt, Aykut'a faul yaptı.

36'Fenerbahçe atağı çok tehlikeli gelişti. Ceza alanı dışında topla buluşan Kuyt, kaleye çok sert bir şut çekti. Kaleci Ramazan topu bir anlığına ellerinden kaçırdı ve top kaleye doğru yöneldi ama Ramazan son anda topun kontrolünü sağladı.

35'Bu arada orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Azofeifa, Egemen'e faul yaptı. Bu pozisyonun ardından ikili arasında bir gerginlik yaşandı. Maçın hakemi her iki oyuncuyu da uyardı.31'Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Tosic, ceza alanına ortasını yaptı ama top kaleci Volkan'da kaldı.

30'Sol kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşu sonrasında topla ceza sahası dışında buluşan Salih, kaleye sert bir şut gönderdi ama top yandan dışarıya gitti.

29'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Ziegler, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topu savunma kornere gönderdi.

28'Rakip yarı alanda topla buluşan Cristian, topla beraber ceza alanına kadar gitti ve pasını sağında bulunan Webo'ya verdi. Webo, çaprazdan sert vurdu ama top yandan dışarıya gitti.

27'Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Zec, ceza alanına yerden pasını attı ve topla buluşan Vleminckx kaleye şutunu çekmek istedi ama Fenerbahçe savunması araya girdi ve topu uzaklaştırdı.

26'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Caner, Cem Can'a faul yaptı.

25'Konuk ekip, rakip yarı alanın hafif sağ kanadından serbest vuruş kullandı. Paslaşılarak kullanılan serbest vuruşta topla buluşan Meireles, kaleye şut çekti ama top savunmaya çarptı ve uzaklaştı.

24'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, kendinden daha ileride olan Webo'ya pasını attı ama top çok hızlıydı ve doğrudan dışarıya gitti.

23'Konuk ekip bu kez sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner, kullandığı köşe vuruşunda topu ceza alanına ortaladı ama ev sahibi ekip savunması topu yine uzaklaştırmayı başardı.

22'Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topa Egemen kafa vuruşu yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

21'Bu kez sağdan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan, ceza sahası ön çizgisindeki Webo'ya pasını verdi. Weno, şutunu çekti ama top savunmaya çarptı ve uzaklaştı.

20'Fenerbahçe baskısı devam ediyor. Sağ kanattan Gökhan Gönül ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma son anda topu kornere attı.

19'Fenerbahçe yarı alanında Caner ve Azofeifa aynı topa hareketlendi ama Azofeifa, Caner'e faul yaptı.

18'Konuk ekip, rakip yarı alanın ortalarından serbest vuruş kullandı. Ceza alanına yapılan ortayı ev sahibi ekip savunması uzaklaştırdı.

17'Sarı lacivertliler bu dakikalarda etkili geliyor. Ceza sahasına soldan giren Caner, arka direğe aşırtma bir vuruş yaptı. Arka direkte Kuyt topa istediği vuruşu yapamadı ve top dışarıya gitti.
16'Yine tehlikeli gelişen Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası içinde topla buluştu ve kaleye şutunu zor da olsa çekmeye çalıştı ama top savunmadan döndü.

15'Fenerbahçe, rakip yarı alandan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Caner'in uzak kale direğine ortasına yükselen Kuyt'ın kafa vuruşu kaleci Ramazan'da kaldı.

14'Etkili gelişen Fenerbahçe atağında, Caner sağ çaprazdan rakiplerinden sıyrıldı ve müsait durumda kaleye şutunu çekti ama kaleci Ramazan topu uzaklaştırdı.


13'Gençlerbirliği'nde orta alanda topla buluşan Azofeifa, savunma arkasına kaçmaya çalışan Vleminckx'e pasını attı ama top kaleci Volkan'a kadar geldi.

11'Bir başka Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül, sağ kanattan ceza alanına kadar topu taşıdı ve Cristian'a ara pasını attı ama Cristian topa hareketlenmedi ve top kaleci Ramazan'da kaldı.

10'Fenerbahçe atağında sol kanatta rakip yarı alanda topla buluşan Ziegler, ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.


9'Bu dakikayı her iki takımın karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

8'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Ziegler yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

7'Sağ kanatta rakip yarı alanda topla buluşan Gökhan, ilerideki arkadaşı Webo'ya yerden pasını attı ama savunma araya girdi.

6'Aykut Demir, gol sevincini abarttığı için sarı kart gördü.

5'Ev sahibi ekip sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza sahasına yapılan ortaya ön direkte yükselen Aykut, güzel bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.

5'GOL! Aykut

4'Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Fenerbahçe'de topla en son rakip ceza alanı önünde Webo buluştu ama baskı sonucun topu kaybetti.

3'Bu kez gelişen Gençlerbirliği atağında Tomic, ceza sahası dışından sol çaprazdan şutunu çekti ama top kaleci Volkan'da kaldı.

2'İlk atak Fenerbahçe'den geldi. Caner, sol kanattan son çizgi yakınlarına kadar gitti ve ceza alanına ortasını yaptı ama savunmada Petrovic topu uzaklaştırdı.

1'Karşılaşma Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı.

M.Ö.Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda İstiklal Marşı'mız okunuyor.
Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Gençlerbirliği Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Fenerbahçe'yi konuk edecek. Saat 20.00'de başlayacak olan karşılaşmayı hakem Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.


M.Ö.Bu maçın canlı anlatımında sizlerle birlikte olacağız.

M.Ö.Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe, deplasmanda Avrupa Kupaları'na katılmak isteyen Gençlerbirliği'ne konuk olacak.
KARŞILAŞMANIN İLK 11'İ

Gençlerbirliği: Ramazan, Cem Can, Aykut, Curri, Tosic, Petrovic, Özgür İleri, Azofeifa, Tomic, Zec, Artun Akçakın

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Ziegler, Kuyt, Mehmet, Meireles, Caner, Cristian, Webo

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Alper 1 yıl önce

En iyi fenerbahçe. Seni çok seviyorum canım benim

Misafir Avatar
JARDEL 1 yıl önce

FENER İŞALLAHYENİLİR

Misafir Avatar
ffff 1 yıl önce

fff

Misafir Avatar
özcan 1 yıl önce

sana güveniyorum 1-4

Misafir Avatar
ali 1 yıl önce

heyt .d.d

Rainbow Kayseri, kupada ikinci tur hedefliyor
KAYSERİ (AA) - Erkekler Hentbol Süper Ligi'nin yeni takımı Rainbow Kayseri'nin antrenörü Yücel Şimşek, Erkekler...

Haberi Oku