Gökçek'ten Müjde Dikmen Vadisi 4-5 Başlıyor
     Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konulan Başkan Melih Gökçek   “Dikmen Vadisi 4. ve 5. Etapta maalesef şu ana kadar anarşik siyasi grupların engellemesi ile çalışmalarımıza başlayamadık. Bu yaz burada çalışmalara  ya başlayacağız ya başlayacağız. Vatandaş anlaşma yaptı, 4 senedir konutunu bekliyor. Bu evleri yıktırmayarak, kağıt toplayan insanlara kiraya verip kira alıyorlar. Bize karşı kullanmaya çalışıyorlar. Pislikten girilmiyor, kokudan geçilmiyor. Her akşam lastik yakıyorlar… Ya temizleyeceğiz ya temizleyeceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
İlhami 3 ay önce

Başkanım Yeter Bukadar çektiğimiz haksızlıklar, bir an önce evlerimizi verin de bu çileden kurtulalım. Allah rızası için saygılar ..

Misafir Avatar
can 13 ay önce

Kac secimdir vadi 4.5. Etap vaadiyle oy aliyorsunuz en son bu yaz ya baslicak ya baslicak diosunuz ortada yine birsey yok gucunuz yetmiyorsa , sozunuzude tutamiyorsaniz birakin artik bu isleri

Misafir Avatar
Şahin Başol 1 yıl önce

Sayın başkan yeter artık. Allah rızası için evlerimize başlayın artık dayanacak ne gücümüz kaldı nede ömrümüz.

Misafir Avatar
emre 1 yıl önce

Sayın Başkan öncelikle 4 sene değil 8 senedir bekliyoruz..biz bu anlaşmayı size güvendiğimiz için yaptık ama sonuç olarak biz mağdur olduk..lütfen bir an önce mağduriyetimizi çözün.

Misafir Avatar
RAMAZAN 1 yıl önce

TAM OLARAK SEKİZ SENEDEN BU YANA BEKLİYORUZ DAHA ÇOK BEKLERİZ MELİH BAŞKAN ARSA PARALARINI BİZLERE ÖDESİN EN İYİSİ BU İYİ ÇALIŞMALAR

Fırıncıların zorlu mesaisi
Mersin'de nemle birlikte hissedilen sıcaklık 40 dereceyi bulurken, kent halkına ve tatilcilere taze ekmek üreten...

Haberi Oku