GÜNÜN MANŞETLERİ


Gökçek'ten Müjde Dikmen Vadisi 4-5 Başlıyor

Gökçek'ten Müjde Dikmen Vadisi 4-5 Başlıyor

12.04.2013 21:00:39

Dikmen Vadisi 4 ve 5. Etap ile 50. Yıl Kentsel dönüşüm projeleri hakkında da son gelişmeleri aktaran Başkan Gökçek, kentsel düzenleme alanlarına da örnekler verdikten sonra sorunların devam ettiği 4. 5. Etap hakkında şunları söyledi:

     Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konulan Başkan Melih Gökçek   “Dikmen Vadisi 4. ve 5. Etapta maalesef şu ana kadar anarşik siyasi grupların engellemesi ile çalışmalarımıza başlayamadık. Bu yaz burada çalışmalara  ya başlayacağız ya başlayacağız. Vatandaş anlaşma yaptı, 4 senedir konutunu bekliyor. Bu evleri yıktırmayarak, kağıt toplayan insanlara kiraya verip kira alıyorlar. Bize karşı kullanmaya çalışıyorlar. Pislikten girilmiyor, kokudan geçilmiyor. Her akşam lastik yakıyorlar… Ya temizleyeceğiz ya temizleyeceğiz” dedi.


Etiketler : Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Melih Gökçek

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

emre / ankara
31 Temmuz 2013 Çarşamba - 11:52

Sayın Başkan öncelikle 4 sene değil 8 senedir bekliyoruz..biz bu anlaşmayı size güvendiğimiz için yaptık ama sonuç olarak biz mağdur olduk..lütfen bir an önce mağduriyetimizi çözün.

can / Ankara
29 Ağustos 2013 Perşembe - 04:26

Kac secimdir vadi 4.5. Etap vaadiyle oy aliyorsunuz en son bu yaz ya baslicak ya baslicak diosunuz ortada yine birsey yok gucunuz yetmiyorsa , sozunuzude tutamiyorsaniz birakin artik bu isleri

Şahin Başol / Ankara
15 Ağustos 2013 Perşembe - 20:48

Sayın başkan yeter artık. Allah rızası için evlerimize başlayın artık dayanacak ne gücümüz kaldı nede ömrümüz.

RAMAZAN /
15 Temmuz 2013 Pazartesi - 14:29

TAM OLARAK SEKİZ SENEDEN BU YANA BEKLİYORUZ DAHA ÇOK BEKLERİZ MELİH BAŞKAN ARSA PARALARINI BİZLERE ÖDESİN EN İYİSİ BU İYİ ÇALIŞMALAR

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR