Magazin:
Survivor hakkında bilinmeyenler
Survivor’da yarışacak olan Doğukan Manço adada en çok açlıktan ve sivrisineklerden korktuğunu söyledi. Adaya gitmeden evvel iki konunun onu oldukça çok üzdüğünü belirten Manço adadaki -hindistan cevizi sayısının sandığı kadar fazla olmadığını öğrenince hayal kırıklığına uğramış. Öte yandan bambu ağacının olmayacağını öğrenmek te onu hayal kırıklığına uğratan şeyler arasındaymış. Cengiz Coşkun’u görünce oldukça rahatsız olduğunu komik bir dille belirten Manço, Coşkun’u rakip olarak görüyor.

BENNU GEREDE ELİNDEKİ DEĞERLERE ŞÜKRETMEK İÇİN GİDİYOR

Bir diğer isim Bennu Gerede ise adaya hazırlık için spora ağırlık verdiğini ve zaten çok fazla uyumadığını söyledi. Açlıkla nasıl başa çıkacağını bilmediğini söyleyen Gerede zamanında Amazonlar’da 10 gün geçirdiğini ve az çok nasıl bir ortama gireceğini bildiğini söyledi. Adadan çıkınca elindeki değerlere şükredeceğini söyledi.

CENGİZ COŞKUN 2-3 SAATTE BİR YEMEK YEMEYE ALIŞMIŞ

Cengiz Coşkun hiç beklemediği bir anda teklif aldığını ve hislerinin onu bu yöne yönelttiğini belirtti. Kondisyon antrenmanları yaptığını belirten Cengiz Coşkun diğer yarışmacıları korkutmak istemediğini her ne kadar kendisine güvense de 2-3 saatte bir yemek yemeye alışkın olduğunu ve bunun eksikliğinin kendisini zorlayacağını belirtti.

ERHAN KENDİSİNİ DOĞAYA YAKIN HİSSEDİYOR

Erhan Yavuz çok heyecanlı olduğunu ve çok renkli anların yaşanacağını belirtti. Bu macerayı yaşamak istediğini belirten Yavuz, doğayı çok sevdiğini belirtti. Kendisini doğaya yakın hisseden Erhan Yavuz genel olarak kendi hayatına da Survivor ruhunu yansıttığını söylüyor.

NAZENİN TOKUŞOĞLU ŞOKA GİRMİŞ

Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu gazeteci olarak ziyaret ettiği adaya yarışmacı olarak gitme teklifini reddedemeyeceğini belirtti. Zorlanacağını kabul eden Tokuşoğlu orada beklediklerinden daha fazlasının olduğunu, zaman zaman gördükleri yüzünden şoka girdiğini belirtti. Hayvanlarla arasının iyi olduğunu, korku hissini hiç yaşamadığını belirten Nazenin Tokuşoğlu kendisine güvendiğini belirtiyor.

DAĞHAN KÜLEGEÇ SEBAT VE MİZAHINA GÜVENİYOR

“Sebat ve Mizah”ına güvendiğini belirten Dağhan Külegeç adaya gitmek için sadece 5 dakika düşündüğünü ve teklifi hemen kabul ettiğini söyledi. Orayı sonuna kadar yaşamaya gittiğini belirten ünlü oyuncu arkasında bıraktıklarını özlemeyeceğini belirtiyor.

LARİSSA YOĞUN TEMPOYA YEMEK YİYEREK HAZIRLANMIŞ

Sempatik isim Larissa Gacemer 4 gün sonra katılacağı Survivor yarışması için oldukça heyecanlı. Türkçe konuşmakta olukça zorlanan ünlü güzel gerçek Larrisa’yı tanıtmak ve adayı tanımak istediğini belirtiyor. Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten Larissa bu yoğun tempoya yemek yiyerek hazırlandığını ve açlıktan korktuğunu belirtiyor.

ÜMİT KARAN SPONTANE YAŞIYOR

Ünlü futbolcu Ümit Karan Survivor’a katılmaya hemen karar verdiğini macera arayan bir kişilik olduğunu söyledi. Ümit Karan alışkın olmadığı bir tempoya gireceği için heyecanlı olduğunu belirtirken sporcu kimliğinin faydalı olacağını belirtiyor. Tuvalet kullanımı, denizden gelen değişik hayvan çeşitleri, akrepler ve açlıktan korktuğunu belirten Ümit Karan: “Yılandan korkmuyorum akrepten korktuğum kadar” diyor ve ekliyor: “Ben spontane yaşayan bir insanım. Çok dert etmiyorum.” Takım başarısının bireysel başarıdan önemli olduğunu belirten ünlü futbolcu herkesin eşit olduğunu belirtiyor.

IRMAK ATUK EN ÇOK BÖCEKLERDEN KORKUYOR

Önceki Survivor’ları merakla takip ettiğini belirten Irmak Atuk ise yarışmaya severek katıldığını söylüyor. Açlık ve böceklerin onu zorlayacağını belirten Irmak Atuk düzenli spor yaptığını söylüyor. Ünlü model, adada yapacaklarına dair bir strateji belirlemediğini elinden geleni sonuna kadar yapacağını, yapamadığı zamanlarda da vücudunu ve ruhunu yıpratmayacağını belirtiyor. Annesini oldukça çok özleyeceğini belirten Irmak Atuk yarışmada iddialı olduğunu belirtiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Doğum gününde ölümle burun buruna geldi..
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kuzey Vargın bugün hastaneye kaldırıldı. Kuzey Vargın tatile gittiği Muğla'da...

Haberi Oku