O Ses Türkiye Final Gecesi... Ayda ve Mustafa Bozkurt'un Performansı /(Video)
Ayda - I Will Always Love You

O Ses Türkiye'nin final akşamında Ayda Mosharraf Whitney Houston'un unutulmaz eserlerinden birsi olan I Will Always Love You isimli parçasını seslendird.

O Ses Türkiye'nin final akşamına Murat Boz'un takımdanda yer alan Ayda Mosharraf final gecesine Whitney Houston'un "I Will Always Love You" isimli parçası ile damgasını vurdu. "O Ses" adayı büyüledi. Perdormansı "Harika" tezahuratları ile sonlandı.

Hadise, "Geçen yıl düellolarda elenmiştin. Bu sene finalde karşımuızdasın. Kafa seslerine bayıldım. Tebrik ediyorum."

Mustafa Sandal, "Ondan daha çok keyif aldı. Ağzına salık. Süper. Keyif aldım" dedi.

Hülya Avşar, "Saçımın telinden ayağımın kırnağına kıskançlık içersindeyim. Allah vermiş bizde bunu keyifle dinliyoruz. Bükemediğin bileği öpeceksin. Ayda kıyafetin, ayakkabın...küpene bayımdım" dedi

Murat Boz , "Çok güzel bir sesi olmasına ramen benim Ayda'da ençok sevdiğim çalışkanlığı. yılmadığın için çok teşekkü editorum" dedi.

 

Mustafa Bozkurt'tan Üflediler Söndüm

O Ses Türkiye'nin final akşamına Mustafa bozkurt Cem Yıldız'ın "Üflediler Söndüm" isimli eseri ile damgasını vurdu.

   O Ses Türkiye'nin final akşamında Mustafa Sandal'ın takımında yer alan Mustafa Bozkurt, Cem Yıldız'ın  "Üflediler Söndüm" parçası seslendirdi. Mustafa Bozkurt'un gecedeki ilk performansı  büyük beğeni topladı. Sazını eline alan yarışmacı hem çaldı hem de söyledi. Performansı sırasında salonda bulunanları aldı götürdü. Performans sonrası salondan "bir daha" tezahuratları yükseldi.

Hadise, "Mustafa'yı bir insan olarak çok seviyorum. Çok mütevazı. Kuliste yanıma geldi. Hecanlı mısın diye sordum "yoo" diye yanıt verdi." dedi

Mustafa Sandal, "Bir solistin dinleyenlere nasıl dokunduğu ortamdaki ses seviyesi düşünce ortaya çıkıyor. Tüylerim diken diken oldu" dedi.

Murat Boz, "Şarkı söylerken enstrümangüzel. Tebrik ediyorum"

Hülya Avşar, " Olgun Şimşek'in şarkısı olduğunu bilmiyordum. Bizler seviyoruz böyle yüreğimizden kopup gelen şarkıları. Teprik ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku