Karadayı 17. son bölüm fragmanı Video İzle
Karadayı dizisi 4 Şubat'ta yayınlanacak yeni bölümü ile nefesleri kesecek. İzlenme rekorları kıran Karadayı 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Feride aldığı bir haber ile şok oluyor. Nazif Kara mahkemeye çıkıyor. Mahir ise iyice köşeye sıkıştı. İşte Karadayı 17. bölüm fragmanı ve özeti. İyi seyirler.Mahir, Feride'nin bir arkadaş ile yemeğe çıkması karşısında çılgına dönmüş ve soluğu onların yemek yediği lokantada almıştı. Karadayı yeni bölüm fragmanı Mahir'in kıskançlık krizine girdiği ve Feride'ye olan duygularını açıkça itiraf ettiği noktadan başlıyor.. Karadayı 17. bölüm fragmanında Savcı Turgut ise yine birbirinden girft entrikalarına devam ediyor. Nazif Kara ile ilgili dosyayı Trabzon'da isteyen Turgut'un planları gayet iyi işliyor. Nazif Karayı iyice zor durumda bıracak deliller elde eden Turgut günü gelen davadan oldukça umutlu. 
 
Feride, Nazif Kara hakkında ne karar verecek? Mahir babasını kurtarmak için Kibrit Yasin'i ifade vermeye razı edebilecek mi? Mahir'in Melih'i döven kardeşine tepkisi ne olacak? Araları bozulan Mahir ile Feride'ni arası düzelecek mi? 
 
İşte tüm bu sorular cevaplarını 4 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlacak Karadayı dizisinin yeni bölümünde bulacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku